Candica


 

Marka Konchy Candica ma w swojej ofercie specjalne świece, które przeznaczone są do konchowania, czyli po polsku świecowania uszu. Oczyszczanie wnętrza uszu przy pomocy świec to praktyka uznana w medycynie naturalnej, podobno jej korzenie sięgają czasów starożytnych. Świece od Aura herbals wykonane są ręcznie, mają kształt wydrążonej rurki, a do ich produkcji używa się wysokiej jakości wosku pszczelego. Prawidłowo wykonane świecowanie uszu pozwala na oczyszczenie ich z wszelkich drobnych pyłków dostających się do ucha z zewnątrz oraz pozbycie się stale zbierającego się w środku nadmiaru woskowiny.

Podczas konchowania kładziemy się na boku, świeca umieszczana jest w uchu i podpalamy jej przeciwległy koniec, oczywiście odpowiednio chroniąc wnętrze ucha przed bolesnym poparzeniem resztkami wosku. Dzięki zastosowaniu tej metody, wymienione wcześniej zanieczyszczenia wsysane są do wnętrza konchy, a my po zabiegu możemy cieszyć się czystymi uszami oraz lepszą jakością słuchu.

Świecowanie jednego ucha trwa zaledwie kilkanaście minut, ale ten krótki czas pozwala na wyciszenie się i odprężenie po długim, męczącym dniu. Daje to poczucie, że zrobiło się coś dobrego dla siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Subtelnej przyjemności dostarcza uwalniane przy spalaniu świecy ciepło oraz delikatna woń zapachowego wosku, który stwarza dodatkowo klimat aromaterapii. Świece Konchy przydadzą się zarówno profesjonaliście, od dawna zajmującego się tą metodą, jak i osobie, który chciałby się nauczyć jak używać konch.  

Aura Herbals, właściciel marki Candica, dostarcza produkty naturalnie wspierające organizm i jego równowagę. Oprócz konch oferuje także certyfikowane produkty BIO, zioła, suplementy diety, kosmetyki ze srebrem koloidalnym oraz superfoods, czyli żywność funkcjonalną.

Candica

26,99 * 34,01 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 26,16 zł
23,99 * 31,88 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe