Cobi


Zabawki dla dzieci Cobi

 

Cobi to jeden z największych producentów zabawek i gier nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W ofercie firmy znajdują się zestawy dla dzieci w każdym wieku. Do najbardziej znanych i popularnych zabawek zaliczają się przede wszystkim zestawy klocków, ale również maskotki, puzzle i różnego typu produkty kreatywne skierowane do najmłodszych.

Zestawy klocków od firmy Cobi to przede wszystkim zestawy tematyczne opowiadające jakąś historię, przedstawiające daną scenę czy postaci. I tak w ofercie znajduje się seria militarna z czołgami, samolotami wojskowymi czy żołnierzami. Ciekawostkę stanowią serie historyczne nawiązujące do drugiej wojny światowej. To idealny sposób, by połączyć zabawę z edukacją. Warto zwrócić uwagę również na inne zestawy nawiązujące tematyką do współczesnego świata.

Na potrzeby najmłodszych powstała seria klocków przeznaczona dla dzieci do lat trzech, w której znajdują się duże, bezpieczne klocki edukacyjne i kreatywne. Do największych plusów kolekcji dla najmłodszych zaliczają się przede wszystkim łatwość posługiwania się, wysoka jakość wykonania oraz trwałość i uniwersalność.

Poza zestawami klocków na uwagę zasługują również puzzle. Oferta obejmuje takie produkty jak „Pierwsze puzzle” dla najmłodszych, ale również zestawy składające się z 3 000 elementów, które mogą być doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

Produkty Cobi to nieodłączny towarzysz zabaw dzieci już od pierwszych chwil życia. Zabawki dostosowane są do wieku dziecka, etapu rozwoju, a także zainteresowań. Szeroki wachlarz produktów tematycznych to jedna z największych zalet marki Cobi.
 

Little Live Pets Piesek Całusek Rollie Cobi -21%
w magazynie
163,42 zł 164,09 zł
Small Army Leopard 2 A4
wysyłka w 5 dni
Cobi Kryształki do ozdabiania twarzy -25%
wysyłka w 5 dni
Lalka Capsule Chix. Ram Rock Cobi -17%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
45,98 zł 46,03 zł
Cars Skoda Kodiaq
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
Glimmies Aquaria figurka Abyssia -10%
w magazynie
Glimmies Aquaria figurka Lagoonia -10%
w magazynie
Glimmies Aquaria figurka Mareen -10%
w magazynie
Glimmies Aquaria figurka Octopia -10%
w magazynie
Small Army: Tank Wars Cobi -19%
80,46 zł 99,00 zł
Small Army: Tank Wars Cobi
w magazynie
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe