Dallmayr


 

Zarys działalności marki Dallmayr pojawił się już niemal 90 lat temu – to wtedy jeden ze współwłaścicieli firmy postanowił stworzyć plan biznesowy zorientowany tylko i wyłącznie na produkcję kawy. To dzięki temu historycznemu wydarzeniu każdy produkt oferowany przez Dallmayr posiada swoją własną, uniwersalną historię. Firma posiada w swej ofercie różne rodzaje kawy: tradycyjne mieszanki, kawy rozpuszczalne czy wersje klasyczne, ale tym samym atrakcyjne finansowo.

Na czym polega sekret Dallmayr – dlaczego to właśnie kawa tego producenta cieszy się tak dużą popularnością? Wiedza. To nauka o właściwościach kawy, metodach jej produkcji i przygotowania były pierwszym etapem, który pozwolił ukształtować współczesny profil firmy, którego hasłem przewodnim jest „jakość na najwyższym poziomie”.  

Wypracowywane i nieustannie udoskonalane procesy produkcji stosowane przez firmę Dallmayr to jedna z najlepszych gwarancji znakomitej jakości proponowanej kawy. Marka troszczy się także o swoich pracowników i wieloletnich współpracowników – rolników zajmujących się uprawą wykorzystywanych później surowców. Dallmayr od lat współpracuje z min. Almaz, fundacją Karlheinza Bohma czy Instytutem Jane Goodall. Oferowane produkty zostały także wyróżnione znakami Bio i Fairtrade oraz UTZ Certified.

Zweryfikowanie smaku i wyjątkowych aromatów kaw produkowanych przez Dallmayr należy jednak przede wszystkim do klientów. To dzięki nim marka cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie, a liczba miłośników proponowanych kaw nieustannie rośnie.

Dallmayr

54,99 * 69,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 55,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł
49,99 * 69,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł
27,99 * 28,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,37 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 20,43 zł
49,99 * 59,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 42,49 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe