Derma


 

XXI wiek to z pewnością czas zwiększonej świadomości konsumentów. Społeczne dyskusje coraz częściej odwołują się do takich tematów jak ekologia i wpływ firm produkcyjnych na stan środowiska naturalnego. My, konsumenci, możemy na to zareagować w jeden sposób – przykładać większą uwagę do zakupowych decyzji i nie popadać w skrajny konsumpcjonizm.

4organic to producent, który tworzy artykuły kosmetyczne kierując się zasadami takimi jak piękno, zdrowie i troska o ciało. W efekcie do życia zostały powołane trzy marki mianowicie OrganiCup, GingerOrganic oraz Derma – i to właśnie o tej ostatniej marce chcemy powiedzieć kilka słów.

Zacznijmy jednak od jednych z wielu dostępnych w naszym sklepie kosmetyków – oto co znajdziecie w kategorii marki Derma: mydło i szampon do ciała Eco Baby, krem pielęgnacyjny Eco Baby, maść łagodząca Eco Baby, oliwka Eco Baby, skoncentrowany płynny środek do prania tkanin delikatnych, chusteczki nawilżane Eco Baby, żel oczyszczający do twarzy Eco Woman, krem słoneczny dla dzieci SPF 30 Sun Kids, balsam do ciała Family.

Różnorodność – tak w jednym słowie można opisać asortyment Dermy. To produkty stworzone z niebywałą troską o stan skóry i środowisko naturalne. Pełnowartościowe surowce, skomplikowane, ale naturalne procesy produkcji i estetyczne opakowania – wszystko to tworzy wizerunek marki, która cieszy się zaufaniem wielu konsumentów. W ofercie Dermy znajdują się kosmetyki dedykowane dzieciom, kobietom, mężczyznom, jak i bardziej uniwersalne propozycje – odpowiednie dla całej rodziny.

Decydując się na wybór kosmetyków Derma wybierasz równocześnie jakość rodem ze Skandynawii. Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach aktywnych, a ich receptury zostały skomponowane tak, by wspomagać procesy zachodzące w naturalnej barierze odpowiedzialnej za nasze ciało, czyli skórze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami marki Derma dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Uwierzcie nam – jest z czego wybierać. Miłych zakupów!

Derma

Derma Roll-on słoneczny SPF 30 50 ml -45%
w magazynie
Derma Maść pod pieluszkę 100 ml -23%
w magazynie
Derma Antyperspirant roll-on Family 50 ml -30%
w magazynie
Derma #Hello Love krem intymny 75 ml -20%
w magazynie
Derma Mydło do rąk Family 250 ml -27%
w magazynie
Derma Żel do mycia ciała Family 1 l -45%
w magazynie
Derma Family  balsam do ciała 200 ml -16%
w magazynie
Derma Balsam do ciała Family 200 ml -20%
w magazynie
Produkt niedostępny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe