Dr Duda


 

Dr Duda to polska firma kosmetyczna, która na rynku funkcjonuje od 1993 roku. Na czym polega działalność marki? Przede wszystkim na wytwarzaniu kosmetyków uzdrowiskowych, które bazują na buskiej wodzie mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej. Woda ta pozyskiwana jest wprost ze źródła „Zuzanna”.

Woda siarczkowa to dla osób korzystających z sanatoriów czy ośrodków uzdrowiskowych bardzo znana praktyka. Woda ta wykorzystywana jest w zabiegach kąpielowych już od ponad 200 lat. Wykorzystuje się ją także jako produkt leczniczy – to na jego bazie powstają między innymi kosmetyki uzdrowiskowe.

Z marką Dr Duda powinny kojarzyć się właśnie wyżej wspomniane kosmetyki. Dr. n. farm. Roman Duda był absolutnym pionierem, jeśli chodzi o wprowadzenie tego typu produktów na polski rynek kosmetyczny. Tworząc własną firmę kosmetyczną zaprezentował potencjalnym odbiorcom szereg rewolucyjnych produktów. W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi:

  • Szampon uzdrowiskowy do włosów – wzmacniający, mineralny, z biosiarką,
  • Hipoalergiczną maskę siarczkową do ciała,
  • Hipoalergiczny żel siarczkowy do kąpieli i pod prysznic,
  • Odżywkę do włosów,
  • Żel borowinowy pod prysznic,
  • Naturalne mydło borowinowe do rąk, twarzy i ciała,
  • Żel Acne-Mineral do pielęgnacji skóry trądzikowej.

To oczywiście zaledwie kilka produktów, które można znaleźć w asortymencie producenta. Wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Starannie opracowane struktury, lata doświadczenia w branży oraz wyjątkowe rozumienie potrzeb skóry sprawiają, że Dr Duda to coraz popularniejsza marka. Wybieranie kosmetyków o zbilansowanym składzie to bowiem decyzja zmieniająca nie tylko nasze podejście do pielęgnacji ciała, ale także wybór działający na korzyść środowiska naturalnego.

Dr Duda

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe