Easywalker


Czy wygląd wózka dla dziecka jest zupełnie nieistotny? Bynajmniej! Ze spacerówką czy gondolą nasze dziecko - a przede wszystkim my - spędzamy wiele godzin dziennie; nawet przez kilka lat. Warto więc, aby sprzęt ten prezentował się solidnie i odpowiadał naszemu poczuciu estetyki. Wózki marki Easywalker powinny sprostać pod tym względem wszystkim wymaganiom.

Wózki Easywalker - doskonały design prosto z Holandii

Design wózków Easywalker jest prosty i nowoczesny, kojarzący się ze współczesnym, miejskim stylem. Konstruktorzy stronią jednak od ekscentrycznych elementów dekoracyjnych czy nietypowych wzorów. Widoczna klasyczność wózków sprawia więc, że trafią one w gusta większości rodziców.

Wysoka funkcjonalność i praktyczne wykonanie

Nie ulega wątpliwości, że wózek dziecięcy musi być przede wszystkim wygodny i praktyczny. Miłe spacery nie powinny zamieniać się w wyczerpujące przechadzki, a jakiekolwiek przenoszenia wózka - w techniczno-inżynieryjne wyzwanie. Easywalker stosuje w swoich produktach cały szereg udogodnień i wygodnych systemów.

Jednym z niewątpliwych atutów jest niewielka waga wózków. Większość modeli Easywalker oscyluje w granicach 7-8 kilogramów. Konstrukcja kółek i rączki pozwala również na bezproblemowe prowadzenie jedną ręką. Na wyróżnienie zasługuje także bardzo łatwy i szybki system składania wózka. We współczesnym, mobilnym świecie odgrywa to niebagatelną rolę. Co więcej, wymiary produktów dostosowane są tak, że po złożeniu bez problemu zmieszczą się do bagażnika samochodu czy większej szafy.

Nie tylko wózki - co jeszcze oferuje marka Easywalker?

W przypadkach, gdy podstawowy model wózka nie jest wystarczający, Easywalker może zaproponować również dodatkowe akcesoria do transportu dzieci. Wśród nich znajdziemy między innymi moskitiery, adapter do fotelików samochodowych czy uchwyty na kubki. Rodzice niewątpliwie docenią również bardzo praktyczne torby na zakupy, kompatybilne z wózkami.

Mówiąc krótko: Easywalker oferuje wszystko, co możemy potrzebować do krótszych i dłuższych podróży z naszym maluchem.

Logo Easywalker

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 1221,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 1221,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 1299,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 1299,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 115,00 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe