Eco Cosmetics


 

Eco Cosmetics to marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które silnie chronią przed słońcem oraz pielęgnują twarz, włosy i ciało. Są to również kosmetyki tworzone z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

Pielęgnacyjne kosmetyki Eco Cosmetics

Marka Eco Cosmetics stawia na składniki, które pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. W kosmetykach tej firmy wykorzystywane są takie surowce roślinne jak wyciąg z liści oliwnych czy olej z pestek owocu granatu, które posiadają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne.

Produkty Eco Cosmetics posiadają certyfikat neutralizowania emisji dwutlenku węgla. To pierwsze kosmetyki pielęgnacyjne, które otrzymały tego typu wyróżnienie. Produkuje się je bez udziału GMO, pochodnych ropy naftowej, parafin i silikonów, a jedynie ze składników pochodzenia naturalnego. Potwierdza to certyfikat ekologiczny ECOCERT. Oznacza on, że produkty nie zawierają barwiących i konserwujących syntetycznych środków zapachowych. W zdecydowanej większości produkty tej marki są kosmetykami wegańskimi.

Eco Cosmetic ma już ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji certyfikowanych, ekologicznych produktów kosmetycznych różnego rodzaju. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które niczym nie ustępują popularnym drogeryjnym kosmetykom, a jednocześnie są w 100% ekologiczne i naturalne.

W ofercie marki Eco Cosmetics znaleźć można takie produkty jak: szampony do włosów, kremy przeciwsłoneczne, żele do mycia twarzy, kremy dla dzieci i niemowląt czy szampony dla dzieci i niemowląt.

Eco Cosmetics

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe