Erdbar


 

Pełnowartościowe posiłki to klucz do zbilansowanego rozwoju i jedna z najważniejszych zasad, jaką powinniśmy kierować się przy komponowaniu jadłospisów. Ilość, jakość oraz specyfika produktów dostarczanych naszemu organizmowi często decyduje o naszym samopoczuciu w ciągu dnia. Podobnie dzieje się w przypadku dzieci – pokarmy, które spożywają, mają ogromne znaczenie.

Wszystkim rodzicom zatroskanym o dobro maluszków przedstawiamy niemieckiego producenta Erdbar, który specjalizuje się w produkcji artykułów spożywczych przeznaczonych dla najmłodszych. Musy, paluszki czy chrupki – niezależnie od tego, jaki produkt wybierzecie, możecie być pewni jego wysokiej jakości. Oto niektóre z propozycji marki Erdbar, które są dostępne w naszym sklepie internetowym:

  • Mus do wyciskania dla dzieci jabłko, burak, truskawka, malina,
  • Paluszki orkiszowe z marchewką,
  • Chrupki z soczewicy,
  • Wielozbożowe wafle dla dzieci z bananem i dynią,
  • Herbatniki gruszka-truskawka,
  • Płatki śniadaniowe jabłko, cynamon,
  • Makaron warzywny z marchwią.

Wysoka jakość, staranny dobór składników i współpraca z najlepszymi z najlepszych. Markę Erdbar wyróżnia nie tylko wysoka jakość i pełnowartościowość proponowanych produktów, ale także ich przystępna cena. To produkty stworzone dla współczesnego konsumenta, który oczekuje wysokiej jakości w korzystnej cenie.

Erdbar do produkcji artykułów spożywczych stworzonych z myślą o najmłodszych wykorzystuje jedynie najwyższej jakości surowce pozyskane od wieloletnich i sprawdzonych współpracowników. Unikalne receptury i staranne metody produkcji pozwalają na stworzenie produktów, które dostarczą dziecku energii na cały dzień i będą regularnie wspierać jego prawidłowy rozwój. Zapraszamy do zakupów!

Erdbar

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe