Fabijańscy


 

Makarony dla świadomych

 

 

 

Makarony pochodzące z rodzinnej wytwórni Fabijańscy powstają według tradycyjnych receptur z mąk ekologicznych i górskiej wody źródlanej. Produkty te przeznaczone są dla każdego, kto chce prowadzić zdrową dietę bogatą w pełnowartościowe potrawy, a więc dla świadomych konsumentów oraz dla fanów zróżnicowanej kuchni i niebanalnych dań przyrządzanych z kolorowych, a przy tym ekologicznych składników najwyższej jakości.

Mąki wykorzystywane w ich produkcji pochodzą jedynie z certyfikowanych upraw, a zamiast zwykłej wody z kranu dodawana jest bogata w mikroelementy, krystalicznie czysta woda Kapellanka. Jeśli więc cenisz swoje zdrowie, znajdziesz tu duży wybór najlepszych rodzajów makaronów. W ofercie znajdują się wyroby orkiszowe, gryczane, ryżowe, żytnie, kukurydziane, quinoa (z komosy ryżowej), owsiane, grochowe i jaglane. Każda z tych grup posiada cenne właściwości odżywcze, dlatego w zależności od pierwotnego surowca makaron będzie bogaty w pełnowartościowe białko, aminokwasy, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, antyoksydanty, sole mineralne, w wybrane pierwiastki i witaminy bądź minerały. Większość z nich jest także wolna od glutenu i pełnoziarnista. Warto podkreślić, że dla cukrzyków polecane są lekkostrawne makarony ryżowe i owsiane ze względu na korzystny indeks glikemiczny, zaś makarony gryczane będą idealne dla anemików oraz osób z problemami miażdżycowymi, nadciśnieniem czy żylakami.

Jeśli lubisz zadowalać kubki smakowe swoje i swojej rodziny, zdecyduj się na wyrazisty smak i kolor, a także bogactwo form makaronów Fabijańscy. Dzięki różnorodnej postaci jak nitki, rurki, świderki, wstążki proste i karbowane, muszle, skrętki, a także literki, z łatwością skomponujesz wyśmienite, niepowtarzalne dania, które dodają energii na cały dzień.

Fabijańscy

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe