Formeds


2012 rok – to właśnie w tym czasie zaczyna się historia firmy ForMeds, która swoją działalność prowadzi wokół produkcji suplementów diety pozbawionych chemicznych dodatków. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór produktów proponowanych przez ForMeds w korzystnych cenach. Wygodny podgląd i krótki opis produktu z pewnością pomoże w wyborze.

Co znajdziecie na naszych wirtualnych półkach? Między innymi: Bicaps B Complex, Bicaps Mag B6, Bicaps Multiwitamina, Bicaps Selenium, Bicaps Potassium, Spirulina hawajska.

Produkcja suplementów to niezwykle wymagająca profesja i bardzo konkurencyjny rynek. ForMeds celuje tylko w produkty najwyższej jakości – produkuje naturalne suplementy wyróżniające się nie tylko skutecznością działania, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Wszystkie procesy takie jak opracowywanie nowej receptury i jej wdrażanie są bezpośrednio kontrolowane przez specjalistów.

Suplementy ForMeds to produkty powstałe w wyniku procesów zgodnych z procedurami HACCP oraz HMP/GHP. Wszystkie produkty są wielokrotnie testowane, a surowce do ich produkcji pozyskiwane są od wieloletnich i sprawdzonych dostawców.

Co jeszcze należy wiedzieć o firmie ForMeds? To marka będąca zdobywcą licznych certyfikatów takich jak European Quality® 2019, European Quality® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami ForMeds dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie produkt idealny dla siebie!

ForMeds

-4%
w magazynie
-21%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe