Fushi

Fushi to marka, która chociaż ma siedzibę w Londynie, to posiada korzenie sięgające Indii i medycyny ajurwedyjskiej. Produkuje najwyższej jakości suplementy diety i kosmetyki z użyciem najnowszych technologii i odkryć naukowych, ale czerpie również z mądrości wielu wieków tradycyjnego ziołolecznictwa. Słowo „fushi” będące nazwą firmy znaczy w hindi „wieczne życie” – stanowi nawiązanie zarówno do Ajurwedy, czyli leczniczej mądrości pokoleń, która zapewnia długie, zdrowe życie, jak i łączności z tradycją rodzinną. Bo dla właścicieli marki inspiracją byli ich dziadkowie, którzy od czasów przed ich narodzeniem mieszali naturalne olejki i napary z ziół, by tworzyć lekarstwa dla ludzi.

Suplement diety i kosmetyki marki Fushi są nie tylko świetnej jakości, surowce do ich tworzenia pozyskiwane są w etyczny sposób bez wyzyskiwania pracujących nad tym ludzi i przede wszystkim przyrody. Nie są również testowane na zwierzętach, a w składzie nie ma laktozy ani żelatyny, są więc odpowiednie dla wegetarian, wegan i wszystkich, którzy dbają o dobro fauny i flory. Tym bardziej spodobają im się hasła głoszone przez markę, która deklaruje, że łączy dbałość o czyste surowce roślinne wykorzystywane do tworzenia suplementów diety z troską o środowisko naturalne.

Produkty firmy Fushi to prawdziwa skarbnica leków medycyny ajurwedyjskiej. Jeżeli chcemy w naturalny sposób wzmocnić swoją odporność, poprawić działanie wątroby, trzustki, czy dostarczyć sobie niezbędnych witamin, wystarczy zajrzeć do asortymentu Fushi. Znajdują się w nim tak rzadkie i trudno dostępne zioła, jak: dziki pochrzyn, Guduchi, Brahmi, czy też bardziej swojski niepokalanek, a także naturalne kosmetyki do ciała na bazie ziół i olejków.

Fushi Shatavari 60 kaps. Bio -8%
53,36 zł 58,00 zł
Fushi Shatavari 60 kaps. Bio
w magazynie
Fushi Paud'arco 60 kaps. Bio -18%
39,99 zł 49,00 zł
Fushi Paud'arco 60 kaps. Bio
w magazynie
Fushi Guduchi 60 kaps. Bio -8%
45,08 zł 49,00 zł
Fushi Guduchi 60 kaps. Bio
w magazynie
Fushi Ashwagandha 60 kaps. Bio -8%
w magazynie
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe