Gentle Day


 

Produkty do higieny intymnej kobiet to zakres branży pielęgnacyjnej nieustannie się rozwijający. Podobnie jak w przypadku pozostałych kosmetyków, producenci nieustanie poszukują urozmaiceń podnoszących jakość produktu przy jednoczesnym obniżeniu ceny – tak, by oferta była atrakcyjna dla każdego konsumenta. Produkty do higieny intymnej to jednak bardzo specyficzny rynek – oferowane kosmetyki muszą być dostosowane do różnorodnych wymagań, a przy tym nie powinny zawierać szkodliwych chemicznych substancji.

Nowe urozmaicenie w branży kosmetycznej wprowadza firma Gentle Day. Swoją ofertę kieruje do kobiet, które nie tylko dbają o swoje zdrowie, ale także cenią sobie komfort użytkowania i duże możliwości wyboru. Marka specjalizuje się w tworzeniu produktów naturalnych i ekologicznych, cechujących się najwyższą jakością i skonstruowanych z myślą o codziennej higienie intymnej kobiet.

Początkowy zakres działalności Gentle Day to podpaski higieniczne z paskiem anionowym – z czasem firma zaczęła wzbogacać asortyment o kolejne produkty, takie jak wkładki higieniczne, tampony z bawełny ekologicznej, chusteczki do higieny intymnej czy żele z wyciągiem z naturalnych surowców.

Oferowane przez markę produkty stworzone są z naturalnych surowców, a procesy produkcji nadzorowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Międzynarodowe standardy zarządzania jakością czy zdobyte patenty ekologiczne potwierdzają najwyższą jakość produktu i odzwierciedlają główną misję firmy, jaką jest troska o zdrowie każdej kobiety.

Gentle Day

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,71 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,47 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 19,07 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 7,07 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 13,88 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 16,57 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 46,93 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 19,07 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 45,91 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe