Gerber


Dziecko od pierwszych dni swojego życia potrzebuje pokarmu, który pozwoli mu na zdrowy i prawidłowy rozwój. Kto jednak powiedział, że nie może on być jednocześnie pyszny i ekologiczny? W Bee wierzymy, że połączenie smaku i jakości to najlepsze, co można zaoferować brzuszkowi dziecka. Właśnie dlatego znajdziesz u nas szeroką gamę produktów marki Gerber, która już od lat dostarcza naturalnych pyszności dla najmłodszych pociech.

Zupki i obiadki Gerber – z myślą o różnorodności

W naszej ofercie spotkasz się z przeróżnymi pysznościami od marki Gerber – zaczynając od przecierów dla kilkumiesięcznych dzieci, a kończąc na pełnoprawnych posiłkach z wieloma cząstkami. Znajdziesz tutaj opcje bezglutenowe i bezmięsne, przez co z łatwością dobierzesz coś, co będzie odpowiednie dla Twojego dziecka. Inspirowane kuchniami świata, wszystkie przysmaki spakowane zostały w różnej wielkości słoiczki.

Jakich smakołyków będzie mogło spróbować Twoje dziecko?

  • Deserku jabłkowego dla dzieci po 4. miesiącu życia.
  • Bukietu warzyw z łososiem w sosie pomidorowym po 6. miesiącu życia.
  • Zupki jarzynowej z cielęcinką po 5. miesiącu życia.
  • Obiadku z kaszą jęczmienną i klopsikami dla dzieci po 15. miesiącu życia.

Oczywiście to nie wszystko! Znajdziesz tutaj jeszcze dziesiątki innych produktów, które zostały dopasowane zarówno pod wiek, jak i preferencje smakowe Twojego dziecka.

Wielość składników Gerber

Marka Gerber doskonale zdaje sobie sprawę, że różnorodność smakowa to podstawa. Właśnie dlatego w ich słoiczkach odnajdziesz aż 25 gatunków warzyw oraz 17 rodzajów dojrzałych i aromatycznych owoców. W ten sposób Twoje dziecko otrzyma szeroką gamę witamin i składników mineralnych w naturalnej formie. Nie zabraknie tutaj również aż 8 gatunków zbóż i 7 rodzajów mięsa. Zwieńczają to 2 gatunki ryb, które mieszkają dziko na Oceanie Spokojnym.
Swoiste połączenie różnorodności, smaku i ekologii – marka Gerber zaprasza swoimi pysznościami. Nie czekaj i już dziś przejrzyj naszą ofertę! Wybierz przysmaki, które na pewno spodobają się Twojemu podopiecznemu!

Gerber

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe