Gimoka


 

Kawy od producenta Gimoka wypalane są we Włoszech, w mieście Andalo Valtellino. Kraj ten uważany jest za wyznacznik standardów picia kawy, a włoską kawę charakteryzuje niepowtarzalny, mocny smak i aromat.

Oferowane przez producenta Gimoka kawy produkowane są z myślą o miłośnikach zarówno mocnego włoskiego Espresso, jak i aromatycznego Latte Macchiato.

Jakie kawy Gimoka znajdziesz w naszym sklepie? Wśród szerokiej oferty kaw Gimoka w Bee.pl znajdziesz:

Kawy ziarnistekawa z włoskiej palarni idealnie nadaje się zarówno do ekspresów ciśnieniowych, przelewowych, kawiarki czy też tradycyjnego parzenia. Z pewnością zainteresuje swoim smakiem każdego miłośnika tego pobudzającego napoju. Ze względu na wyrazisty smak i niską cenę jest polecana zarówno do domu, jak i do biura. Nadaje się zarówno do podania jako espresso, jak i do lżejszej wersji z mlekiem, np. cappuccino czy też latte macchiato.

Kawy w kapsułkach – Gimoka prezentuje także doskonałe rozwiązanie w postaci kawy w kapsułce. Jest to bardzo szybki i wygodny sposób na zrobienie smacznej kawy. Wystarczy włożyć kapsułkę do specjalnego ekspresu i nacisnąć przycisk, a w mgnieniu oka Twój kubek wypełni się aromatycznym, energetyzującym napojem. Kawy w kapsułkach to proste rozwiązanie, zwłaszcza dla smakoszy różnych rodzajów kaw. W ofercie kaw w kapsułkach Gimoka znajdziesz zarówno mocne espresso, nieco większą kawę americano, jak i mleczne latte macchiatto.

Kawy Gimoka polecane są dla wszystkich, którzy chcą dobrze rozpocząć nowy dzień – nieważne czy w domu, czy w pracy. Tą kawą możesz cieszyć się w każdym miejscu.

Gimoka

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 37,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,74 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe