Herbapol


 

Firma Herbapol już od wielu lat gości w polskich domach. Syropy owocowe czy herbaty tej firmy zna chyba każdy. Od zawsze cieszą się one zaufaniem i sympatią wiernych konsumentów.

Oferowane herbaty ziołowe firmy Herbapol to najpopularniejsze ziołowe mieszanki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Herbaty z serii Zielnik Polski dostępne w naszym sklepie to: herbata rumiankowa, miętowa, herbatka z pokrzyw, z lipy, melisa i szałwia.

Jeśli potrzeba Ci uspokojenia nerwów czy wyciszenia, pomoże Ci w tym herbatka z melisy czy rumianku. Doskonale sprawdzą się też one jeśli masz problemy z zaśnięciem. Filiżanka melisy czy rumianku wypita przed snem na pewno ułatwi Ci pokonanie bezsenności. Mięta pomoże we wszelkich problemach trawiennych. Jeśli chcesz uniknąć uczucia dyskomfortu po tłustym lub obfitym posiłku, sięgnij po nim po filiżankę świeżo zaparzonej mięty. Przy okazji doskonale Cię ona orzeźwi. Herbatka lipowa pomoże Ci zwalczyć przeziębienie, rozgrzeje Cię i doda sił. Szałwia zaś ukoi podrażnione gardło. Może być również używana na skórę w postaci okładów na różnego rodzaju problemy skórne.

Mieszanki ziołowe firmy Herbapol to zdrowa alternatywa dla wielbicieli herbaty. Docenią oni wysoką jakość oraz niesamowity smak i aromat zamknięty w każdym pudełku Zielnika Polskiego. Każda dostępna w naszej ofercie herbata ziołowa to źródło wielu cennych składników wspierających nasze dobre samopoczucie każdego dnia! Spożywanie choć jednej filiżanki herbaty Herbapol każdego dnia to gwarancja satysfakcji i zadowolenia!

Herbapol

wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 8,09 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 8,48 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,45 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 11,20 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 22,02 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,11 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 50,78 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,37 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe