Intenson


Jeżeli interesujesz się zdrowym odżywianiem i w swojej kuchni stawiasz na ekologiczne produkty wysokiej jakości, artykuły spożywcze dostępne w tej kategorii na pewno przypadną Ci do gustu. Na tej stronie mamy bowiem przyjemność zaprezentować produkty marki Intenson, o której na pewno już słyszałeś.

Wśród produktów tej marki znajduje się szeroko rozumiana zdrowa żywność, a także produkty z kategorii superfoods i suplementy diety, takie jak spirulina, ekstrakt jagód acai czy morwa biała. Znajdują się tutaj różnego rodzaju oleje (np. kokosowy) wykorzystywane zarówno w kuchni (do smażenia, pieczenia, komponowania deserów), a także w kosmetyce do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała oraz włosów.

Jeżeli szukasz sposobu na to, jak dodać sobie nieco energii w ciągu dnia albo w łatwy sposób dostarczyć wielu różnych składników odżywczych – w asortymencie marki Intenson znajdziesz produkty, które ci w tym pomogą.

Większość produktów marki Intenson zapakowana jest w wygodne opakowanie umożliwiające wielokrotne zamykanie oraz otwieranie produktów. Dzięki temu nie wysypują się one z opakowania, a także znacznie dłużej pozostają świeże i zachowują swoje właściwości odżywcze.

Wszystkie dostępne na tej stronie produkty zostały odpowiednio opisane, dzięki czemu w łatwy sposób możesz dowiedzieć się o ich właściwościach odżywczych, porcjowaniu lub sposobie użycia. Wiele z nich nadaje się zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci czy osób starszych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w tej kategorii oraz do zakupów!

Intenson

 

-13%
w magazynie
-16%
37,74 zł 44,99 zł
Intenson Kolagen  250 g
w magazynie
-12%
w magazynie
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe