Interdruk

Interdruk SA to polska firma świadcząca usługi poligraficzne oraz zajmująca się produkcją artykułów szkolno-biurowych. Na rynku działa od roku 1991, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Dla tego przedsiębiorstwa najważniejsze są: jakość oraz bezpieczeństwo.

Interdruk zajmuje się między innymi produkcją książek, katalogów, plakatów, folderów, zaproszeń, wizytówek, teczek, naklejek, ulotek, różnego rodzaju kalendarzy, bloczków, zeszytów, brulionów, plecaków dla dzieci, piórników itp.

Interdruk może się ponadto pochwalić najbardziej nowoczesnymi w Polsce liniami produkcyjnymi do kołonotatników, bloków, zeszytów oraz brulionów zarówno w miękkiej jak i twardej oprawie, dzięki czemu ich produkty są solidne i niezawodne.

Firma od 2002 roku posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001:2001 (jest to międzynarodowa norma, która określa konkretne wymagania, jakie musi spełniać system zarządzania jakością w organizacji), natomiast w 2008 została uhonorowana konsumencką nagrodą "Najlepsze w Polsce".
Karta kolekcjonerska PZPN -25%
2,24 zł 2,99 zł
Karta kolekcjonerska PZPN
w magazynie
Interdruk Skorowidz A4 szyty 72k -43%
w magazynie
Interdruk Krepina Premium brązowa -26%
w magazynie
Interdruk Teczka z gumką A3 biała -29%
w magazynie
Interdruk Brulion A5 Religia kratka 64k -38%
w magazynie
Interdruk Kołozeszyt B5 kratka 100k -38%
w magazynie
Interdruk Ćwiczymy pismo techniczne -25%
w magazynie
Interdruk Krepina Premium czarna -25%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe