Janod

Mówi się, że dziecięcy świat jest najszczęśliwszym etapem w rozwoju człowieka. Zabawa, nieustanny rozwój i nabywanie nowych umiejętności to etapy, do których wielu z nas wraca w sentymentalnych podróżach. Pamiętamy zabawki, którymi bawiliśmy się w dzieciństwie – często decydujemy się na zakup podobnych od razu, kiedy w rodzinie lub wśród przyjaciół pojawia się mały człowiek.

Janod to marka, która wielu z nas pozwala na nieustanne sentymentalne podróże. Marka zajmuje się produkcją zabawek od 1970 roku. Od samego początku działalności firmy wprowadzane na rynek produkty cieszyły się dużą popularnością. Dlaczego? To prawdopodobnie sprawka unikalnego połączenia francuskiego designu, wysokiej jakości wykonania i stosowania innowacyjnych rozwiązań. 

Wszystkie zabawki znajdujące się w asortymencie producenta zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. To właśnie bezpieczeństwo maluchów jest dla producenta priorytetem. W ofercie marki Janod znaleźć można między innymi: magnetyczne układanki, klocki drewniane, układanki, puzzle muzyczne, drewniane magnesy, i wiele więcej.

Proponowane przez Janod produkty są także dostosowane do indywidualnych możliwości dziecka związanych z wiekiem. Misją zabawek produkowanych przez markę jest naturalne wspieranie rozwoju dziecka – rozwijanie koordynacji ruchowej, zdolności manualnych, nauki chodzenia czy nauki kształtów. Edukacyjna wartość zabawek wpływa także na naukę logicznego myślenia, rozwój umiejętności społecznych oraz radzenia sobie w konfliktowych sytuacjach. Janod udowadnia, że nauka poprzez zabawę jest jak najbardziej możliwe!

Marka, pomimo że obecnie cieszy się popularnością w 60 krajach, nie przestaje się rozwijać. Dynamiczne budowanie wizerunku producenta i wprowadzanie nieustannych ulepszeń wpłynęło także na brand marki – Janod to laureat nagród takich jak Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award czy Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award. Miliony rodziców na całym świecie zaufały marce Janod – teraz Twoja kolej!

Druga zabawka Janod 25% taniej >>

Mały ogrodnik Karmnik dla ptaków, Janod -38%
w magazynie
Klocki drewniane Puzzle 6w1 Las Janod -7%
w magazynie
Magnesy drewniane Farma 24 sztuki Janod -14%
w magazynie
Telefon drewniany z dźwiękami, JANOD -21%
w magazynie
Piramida wieża 10 kostek Zwierzęta Janod -11%
w magazynie
Puzzle drewniane Wesołe Wróżki, Janod -56%
w magazynie
Puzzle drewniane Wesołe Syrenki, Janod -56%
w magazynie
Flet drewniany Confetti -17%
34,99 zł 42,00 zł
Flet drewniany Confetti
w magazynie
Pętla edukacyjna Królik i spółka, Janod -13%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe