Joy Day


Joy Day to marka, która specjalizuje się w produkcji ekologicznych i naturalnych probiotyków dostępnych w płynie. Produkty te zostały stworzone z myślą o kilku grupach docelowych, mianowicie: weganach, wegetarianach, diabetykach, osób dorosłych, dzieci powyżej trzeciego roku życia, osób z nietolerancją glutenu i laktozy. Oto niektóre z produktów Joy Day, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym: koncentrat napoju probiotycznego owoce lasu, suplement diety probiotyk, suplement diety – koncentrant napoju probiotyczego (kurkuma, imbir, pieprz), koncentrant napoju probiotycznego głóg, koncentrant napoju probiotycznego mięta, synbiotyk z otrąb orkiszowych, napój probiotyczny probiosport.

Wiele mówi się o suplementacji organizmu – tej wynikającej z indywidualnych potrzeb i uwarunkowań organizmu, ale także tej wynikającej z niepowstrzymanych zmian klimatycznych, niedoboru słońca w miesiącach jesienno-zimowych i wielu innych. Zdecydowaną większość składników odżywczych i witamin możemy przyswoić stosując odpowiednio zbilansowaną dietę, czasami jednak to nie wystarczy. 

Co wtedy? Zazwyczaj sięgamy po probiotyki znanych firm, które dostępne są w aptekach czy supermarketach. My polecamy bardziej przemyślany wybór, mianowicie zakup probiotyków, które powstały na bazie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników. Suplementy diety i probiotyki mogą wpłynąć na lepszą pracę przewodu pokarmowego, wspierają także organizm w budowaniu naturalnej bariery odpornościowej.

Joy Day to marka, która specjalizuje się w produkcji ekologicznych i naturalnych probiotyków dostępnych w płynie. Produkty te zostały stworzone z myślą o kilku grupach docelowych, mianowicie: weganach, wegetarianach, diabetykach, osób dorosłych, dzieci powyżej trzeciego roku życia, osób z nietolerancją glutenu i laktozy.

Oto niektóre z produktów Joy Day, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym: koncentrat napoju probiotycznego owoce lasu, suplement diety probiotyk, suplement diety – koncentrant napoju probiotyczego (kurkuma, imbir, pieprz), koncentrant napoju probiotycznego głóg, koncentrant napoju probiotycznego mięta, synbiotyk z otrąb orkiszowych, napój probiotyczny probiosport. 

Probiotyki Joy Day to wynik ponad dziesięcioletniego doświadczenia na branżowym rynku. Badanie potrzeb i wymagań współczesnych konsumentów, weryfikowanie popularności produktów, które już znajdują się w ofercie i opracowywanie zupełnie nowych receptur to zadania, z którymi specjaliści z Joy Day walczą każdego dnia. A Ty, znasz już naturalne priobiotyki Joy Day? Jeśli nie, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego – znajdziesz tam dokładny opis każdego produktu. Udanych zakupów!


w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 79,83 zł
66,99 * 93,42 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 56,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 54,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 53,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,68 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł
59,99 * 83,83 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 49,95 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe