Joy Day


Joy Day to marka, która specjalizuje się w produkcji ekologicznych i naturalnych probiotyków dostępnych w płynie. Produkty te zostały stworzone z myślą o kilku grupach wiekowych, mianowicie: weganach, wegetarianach, diabetykach, osób dorosłych, dzieci powyżej trzeciego roku życia, osób z nietolerancją glutenu i laktozy.

Wiele mówi się o suplementacji organizmu – tej wynikającej z indywidualnych potrzeb i uwarunkowań organizmu, ale także tej wynikającej z niepowstrzymanych zmian klimatycznych, niedoboru słońca w miesiącach jesienno-zimowych i wielu innych. Stosowanie zróżnicowanej diety i aktywnego, zdrowego trybu życia jest niezwykle ważne, ale w wielu przypadkach warto sięgnąć również po dopasowany do naszych niedoborów suplement diety. Odpowiedzią są naturalne suplementy marki Joy Day.
 
Joy Day - suplementy diety
 
Zdecydowaną większość składników odżywczych i witamin możemy przyswoić, stosując odpowiednio zbilansowaną dietę, czasami jednak to nie wystarczy. Co wtedy? Zazwyczaj sięgamy po probiotyki znanych firm, które dostępne są w aptekach czy supermarketach. My polecamy bardziej przemyślany wybór, mianowicie zakup probiotyków, które powstały na bazie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników.
 
Jakie suplementy diety Joy Day znajdziesz w Bee.pl?
 

Oto niektóre z produktów Joy Day, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym: koncentrat napoju probiotycznego owoce lasu, suplement diety probiotyk, suplement diety – koncentrant napoju probiotyczego (kurkuma, imbir, pieprz), koncentrant napoju probiotycznego głóg, koncentrant napoju probiotycznego mięta, synbiotyk z otrąb orkiszowych, napój probiotyczny probiosport.
 
Probiotyki Joy Day
to wynik ponad dziesięcioletniego doświadczenia na branżowym rynku. Badanie potrzeb i wymagań współczesnych konsumentów, weryfikowanie popularności produktów, które już znajdują się w ofercie, i opracowywanie zupełnie nowych receptur, wśród których prym wiodą aktywne szczepy bakterii probiotycznych stanowiące jeden z ważnych elementów bariery jelitowej, to zadania, z którymi specjaliści z Joy Day walczą każdego dnia. Dzięki probiotykom Joy Day osiągniemy tak ważne cele, jak:
 
- zmniejszenie stresu oksydacyjnego organizmu,
- wzmocnienie układu odpornościowego,
- dostarczenie organizmowi elementów, które wykazują właściwości przeciwzapalne.
 
A Ty, znasz już naturalne priobiotyki Joy Day? Jeśli nie, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego – znajdziesz tam dokładny opis każdego produktu. Udanych zakupów!
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe