Lassig


 

Kiedy nowo narodzony maluch dołącza do rodziny, całe dotychczasowe życie wywraca się do góry nogami. Liczba nowych obowiązkowych wzrasta, a codzienna rutyna kręci się wokół maluszka. W tym czasie warto wybierać sprawdzone produkty, które są wielofunkcyjne i wytrzymałe, dzięki czemu sprostają wielu wyzwaniom. Delikatne i przewiewne otulacze mogą być używane w celu utulenia malucha do snu, ale także jako kocyki w letnie dni, zabezpieczenie przed słońcem, a nawet jako chusta do karmienia piersią. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na wersję muślinową lub bawełnianą.

Pierwsze ząbki – czas na gryzienie i jedzenie

Wraz z pojawianiem się pierwszym ząbków dziecko próbuje gryźć wszystko, co znajdzie, aby ulżyć sobie w bólu. Odpowiedni gryzak ułatwi przejście przez ten trudny czas ząbkowania. Praktyczny silikonowy gryzak w kształcie ślimaka lub grzybka wspomoże delikatny masaż dziąseł, a drobne wypustki i struktura zabawki dodatkowo stymulują zmysł dotyku. Wygodne wycięcie umożliwia naukę chwytania, a następnie komfortowe trzymanie gryzaka.

Kiedy przychodzi czas na pierwsze stałe posiłki, porządne śliniaki okażą się niezastąpione. Możesz wybrać opcje wodoodporne z kieszonką na jedzenie, które nie trafiło to buzi albo silikonowe propozycje, które są niesamowicie trwałe, a przy tym giętkie i hipoalergiczne. Jeśli dziecko zaczyna uczyć się używania naczyń i sztućców, postaw na zestaw łyżeczek z motywem leśnym i dołącz do nich kubeczek z dwoma uchami i pokrywką z tej samej linii.

Lassig – niemiecka jakość w Twoim domu

Lassig to niemiecka firma, która na pierwszym miejscu stawia ekologiczną produkcję i materiały, nie zapominając jednak o nowoczesny designie. Stara się odpowiedzieć na wyzwania stojące przed rodzicami i dopasować do zwykłego, codziennego życia. Takie podejście sprawiło, że Lassig zebrał liczne nagrody branżowe, między innymi za swoją innowacyjność i etykę pracy. Ponadto firma aktywnie włącza się w akcje społeczne, np. promuje wychowanie bez przemocy czy też finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów.

Logo Lassig

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe