Lebensbaum

Lebensbaum to znany i ceniony na rynku ekologicznym producent żywności. Specjalizuje się w produkcji różnych rodzajów kaw, herbat oraz przypraw, które już teraz można kupić w naszym sklepie internetowym Bee.pl. Dlaczego produkty firmy Lebensbaum są tak wyjątkowe? Producent wyznaje zasadę '100% organic' i stawia przede wszystkim na pozyskiwanie surowców z upraw ekologicznych. Jest to niezwykle ważne, gdyż im więcej żywności uprawianych metodą rolnictwa ekologicznego będzie sprzedawanych, tym bardziej ta forma uprawy będzie mogła się rozwijać. W uprawach tych nie stosuje się nawozów chemicznych ani pestycydów, za to wykorzystuje bioróżnorodność, zmianowość upraw, zminimalizowaną utratę azotu i wiele innych naturalnych metod.

Firma Lebensbaum dba więc o swoich dostawców, a w zamian za to może być pewna wspaniałej jakości swoich wyrobów. Doskonała jakość ich produktów jest też konsekwencją pozyskiwania surowców pierwotnego pochodzenia, dzięki czemu smak i aromat produktów marki Lebensbaum to powrót do korzeni, prawdziwa kwintesencja natury. Długoterminowe relacje ze sprawdzonymi dostawcami, sprawdzone źródło pozyskiwania surowców oraz niezwykła dbałość o przestrzeganie zasad ekologicznej uprawy roślin to klucz do sukcesu wysokiej jakości produktów firmy Lebensbaum.

W ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama produktów marki Lebensbaum, które zachwycają kompozycjami smakowymi i zapachowymi. Znajdują się tu zarówno mieszanki przypraw mających konkretne przeznaczenie, jak i wydobyta z nich esencja, zamknięta w opakowaniu, a także aromatyczne kawy i energetyczne herbaty. Dla wszystkich, którzy dbając o swoje zdrowie, chcą dbać też o środowisko naturalne!

wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe