LEGO


 

Niektóre marki pojawiają się nagle, by potem niezauważenie zniknąć. Są jednak takie, które zadomawiają się w naszej świadomości na dłużej. Klocki Lego to bodaj najlepszy tego przykład. Produkty tej marki od dziesięcioleci fascynują wciąż nowe pokolenia. Stanowią przedmiot pożądania dla dzieci, ale też i dorosłych, co stanowi o ich wyjątkowości i uniwersalności.

W naszym sklepie znajdą Państwo najpopularniejsze obecnie modele, takie jak choćby Lego Duplo przeznaczone dla najmłodszych (od 2 do 5 lat). Zestaw charakteryzuje się mniej skomplikowaną budową oraz klockami o nieco większych rozmiarach, dostosowanych do dziecięcej rączki.

W ofercie Lego znajdują się również dwie nowe linie – Disney i Friends. Obie są skierowane do dziewczynek w wieku 5 – 12 lat. Szczególnym zainteresowaniem młodych miłośników filmów animowanych cieszyć się będzie za to z pewnością seria Lego Disney z bohaterami takich kultowych animacji jak Kraina Lodu czy Vaiana.

Oferta Lego to również prawdziwa gratka dla fanów Star Wars w bardzo różnym wieku – od 6 do nawet 14 lat. Dzieci będą mogły zbudować między innymi słynne myśliwce oraz odegrać znane z filmów sceny. W ofercie znajdują się również nieco większe figurki postaci. W tej kategorii wiekowej na uwagę zasługuje też nie mniej popularna filmowa seria NinjaGo.

Dla starszych dzieci w wieku 10 – 16 lat, szukających ambitniejszej rozrywki, została stworzona specjalna seria Technic. Niemalże od podstaw można zbudować dzięki niej model pojazdu straży pożarnej czy górniczej koparki.

Lego
 

-18% NOWOŚĆ
196,79 zł 239,99 zł
LEGO Creator Orchidea 10311
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
wysyłka w 48 godzin
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-25%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe