Lilliputiens


Wesołe kolory, motywy zwierzęce, miękkie i trwałe materiały oraz praktyczność i funkcjonalność – czy to nie najważniejsze cechy, jakie powinny wyróżniać dziecięce zabawki? Z marką Lilliputiens połączenie wszystkich tych zalet staje się możliwe. Belgijska firma specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych, które spełniają potrzeby i wymagania zarówno dzieci, jak i rodziców.

Lilliputiens wypuszcza na rynek całą masę różnorodnych zabawek, a także asortymentu przydatnego przy opiece nad dzieckiem. Wszystkie produkty zachwycają żywymi barwami, które cieszą oko i przyciągają uwagę małych odkrywców. Marka stara się nie tylko rozbawić najmłodszych, ale również wpleść do codziennych aktywności elementy edukacyjne. Z tego względu wiele produktów posiada ruchome elementy, rzepy i dodatki rozwijające manualne umiejętności najmłodszych.

Wśród produktów marki Lilliputiens znaleźć można zabawki i akcesoria takie jak:

- Książeczki z obrazkami i ruchomymi elementami
- Grzechotki
- Książeczki do kąpieli
- Samochody drewniane
- Maty wielofunkcyjne
- Tornistry
- Plecaki
- Skakanki

Do wspólnych aktywności z rodzicami z pewnością przydadzą się kolorowe albumy na zdjęcia, foremki do ciasteczek, silikonowe formy do pieczenia czy minipacynki do kreatywnych zabaw.

Wśród zabawek Lilliputiens na uwagę zasługują książeczki z obrazkami. Kolorowe motywy zwierzęce z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Odklejane elementy i możliwość własnych modyfikacji sprawia, że zabawka za każdym razem przedstawia zupełnie nową historię. To sposób na rozwinięcie u dziecka wyobraźni, wprowadzenie go w magiczny świat książek i naukę poprzez zabawę już od pierwszych miesięcy życia.

Marka Lilliputiens łączy uroki tradycyjnych zabawek z nowoczesnością. Produkty wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo i trwałość. Jednocześnie klasyczne wzory i styl przywodzą na myśl cenione zabawki sprzed lat, które uczą dziecko i pozwalają w prosty sposób przyswoić podstawowe umiejętności manualne.

Logo Lilliputiens

-14%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe