Make Me Bio


 

Make Me Bio - natura zamknięta w kosmetykach
 

Naturalne kosmetyki są gwarancją przede wszystkim dobrego samopoczucia skóry. Nie ma nic lepszego, gdy nakładamy na ciało preparat, który pochodzi z roślin, zawiera cenne minerały oraz właściwości pielęgnujące. Produkty z serii Make Me Bio to nie tylko zwykłe kremy, balsamy, czy żele pod prysznic. To przede wszystkim powiew świeżości i natury zamknięte w słoiczkach, tubkach i buteleczkach.

Stosowanie preparatów Make Me Bio jest uzależnione od potrzeb naszego ciała. W zależności od rodzaju skóry, do wyboru mamy wiele wariantów kremów - do cery suchej i wrażliwej, szczególnie narażonej na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych; do cery dojrzałej potrzebującej dużej dawki substancji odżywczych, do cery tłustej i mieszanej wymagającej lekkich preparatów. W ofercie marki znajdują się również kremy pod oczy, peelingi do twarzy, a także rozmaite sera.

Seria Make Me Bio to także kosmetyki do pielęgnacji włosów każdego typu. Kwestia dbania o całość ciała również nie została pominięta. Kuszące zapachami mydła oraz żele pod prysznic pobudzają zmysły i poprawiają samopoczucie.

Cała seria kosmetyków została stworzona z myślą o użytkownikach posiadających różne typy skóry, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie i sprawi, że zwykłe czynności codziennej pielęgnacji staną się wspaniałym rytuałem.

Make Me Bio

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe