Mepal


Pojemniki na przekąski

Wśród przedmiotów codziennego użytku nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie. Właśnie takie podejście przyświecało twórcom marki Mepal, która od samego początku swojego istnienia stawiała na nieszablonowe i funkcjonalne rozwiązania. Bazując na niecodziennych pomysłach, stworzyła produkty, które wprowadzają do domu wygodę, minimalistyczną estetykę i trwałość, które na zawsze zrewolucjonizowały podejście do kuchennego wyposażenia.

Mepal - wielofunkcyjne pojemniki, lunchboxy i śniadaniówki i nie tylko

Szybki styl życia i potrzeba ciągłej mobilności, bardzo często wymuszają na nas jedzenie w pośpiechu lub poza domem. W odpowiedzi na te potrzeby firma Mepal stworzyła linię niezwykłych artykułów, które są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale też trwałe, estetyczne i wykonane z bezpiecznych materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Główną ideą marki jest zapewnienie swoim klientom produktów, które będą towarzyszyć im w codziennych wyzwaniach, niezależnie od okoliczności. Właśnie dlatego jednym z najbardziej popularnych artykułów w ich ofercie są lunchboxy. Dzięki nim przenoszenie domowych posiłków do pracy, szkoły czy na piknik staje się łatwe i wygodne. Szczelne zamknięcia zapobiegają wyciekom, a specjalne przegródki umożliwiają separację różnych składników posiłku, zapewniając ich świeżość przez dłuższy czas.

Konstrukcja każdego produktu stanowi efekt wieloletnich obserwacji oraz chęci ciągłego udoskonalania asortymentu. Choć początkowo marka skupiała się jedynie na branży turystycznej, dziś w ofercie Mepal znajdują się wysokiej jakości pojemniki na żywność i odpadki, a nawet sztućce i nietłukące się kieliszki.

Wysokiej jakości produkty Mepal do codziennego użytkowania

Mepal to marka, która już od początku swojego istnienia stała się synonimem doskonałej jakości. Za jej powodzeniem stoi nie tylko funkcjonalny design, ale także nieustępliwość w dążeniu do perfekcji w każdym produkcie.

Pierwszy atut, który zwraca na siebie uwagę i wyróżnia markę na tle konkurencji, to wysokiej klasy tworzywo sztuczne. Artykuły wykonywane są z wytrzymałego materiału wolnego od szkodliwych związków chemicznych, takich jak BPA. To gwarantuje, że są one zarówno trwałe, jak i bezpieczne dla zdrowia. Tworzywo jest również odporne na zarysowania, nie przechodzi zapachami i jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Mepal dba nie tylko o to, by jej produkty były praktyczne, ale także estetyczne, wpisując się w modny, minimalistyczny design. Czyste, proste linie, oszczędna forma i stonowana paleta kolorów sprawiają, że artykuły marki idealnie wpasowują się w różne style wnętrz, od skandynawskich, po industrialne.

Niezależnie od tego, czy szukasz uniwersalnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne zastawy stołowej, interesuje Cię designerki lunchbox, praktyczna śniadaniówka, czy bezpieczne sztućce dla dzieci, w ofercie Mepal z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Na koniec, warto także wspomnieć o tym, że firma jest w pełni świadoma negatywnego wpływu, jaki przedsiębiorstwa wywierają na środowisko naturalne, dlatego stawia na długotrwałość i odporność swoich produktów. Wybierając pojemniki wielokrotnego użytku zamiast jednorazowych opakowań, razem przyczyniamy się do redukcji generowanych odpadów.

Wybierz produkty Mepal ze sklepu Bee.pl!

W sklepie internetowym Bee.pl czekają na Ciebie jak zawsze wysokiej klasy artykuły topowych marek. Wśród nich znajdziesz m.in. stylowe i funkcjonalne produkty Mepal, które staną się nieodłącznym elementem Twojej kuchni. Bez względu na to, czy szukasz praktycznych pudełek do przechowywania żywności, wielorazowych opakowań na obiad, czy nietłukących się kieliszków, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Nie czekaj, już dziś sprawdź naszą pełną ofertę na asortyment Mepal i ciesz się łatwym i szybkimi zakupami z dostawą prosto pod Twoje drzwi!

Logo Mepal

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 109,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 109,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,16 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 67,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 38,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 219,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 88,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 43,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 81,91 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 72,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 114,91 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 223,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 223,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 223,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 139,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 139,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 84,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,91 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,90 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe