Miodowa Mydlarnia


 

Kosmetyki naturalne marki Miodowa Mydlarnia to połączenie skuteczności i atrakcyjnej formy. Składniki aktywne wnikają w skórę, a naturalne olejki otulają zapachami. Miód, wosk i pyłek pszczeli to produkty, o szerokim zastosowaniu w kosmetyce. Nie bez powodu nazywane są eliksirami młodości. Kosmetyki na bazie tych składników wygładzają i regenerują skórę, a także wyrównują koloryt, tonizują i pomagają niwelować problemy skórne.

W Miodowej Mydlarni kosmetyki tworzone są z zastosowaniem produktów pszczelich o sprawdzonym pochodzeniu. W pasiekach firmy, na terenie Puszczy Knyszyńskiej, pszczoły wytwarzają miód z dzikich roślin. Naturalne kosmetyki swoją skuteczność zawdzięczają substancjom czynnym, które oddziałują wprost na źródło problemu. Jakie składniki wykorzystywane są jako uzupełnienie produktów pszczelich marki Miodowa Mydlarnia? To przede wszystkim:

  • dobroczynne tłuszcze, bogate w witaminy, kwasy tłuszczowe oraz minerały,
  • wyciągi z kwiatów i ziół, które pozytywnie oddziałują na każdy typ skóry,
  • tradycyjne produkty kosmetyczne: kozie mleko, kawa, płatki owsiane, cynamon,
  • inne składniki pochodzenia naturalnego, takie jak glinki, mleczko kokosowe, algi,
  • naturalne olejki eteryczne.

Dostępne są produkty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To naturalne mydła, balsamy, maseczki i produkty do kąpieli. Kosmetyki wzbogacone o lawendę, nagietek, rozmaryn czy rumianek urzekają zapachem i kolorystyką. Produkty Miodowej Mydlarni stanowią nie tylko formę pielęgnacji, ale także aromaterapii. Z ich użyciem można stworzyć własne, domowe SPA.

Miodowa Mydlarnia

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe