Mogli


 

Mogli prezentuje serię przekąsek dostosowanych do najmłodszych. Ich wizja opiera się na stworzeniu dobrze zbilansowanych produktów pełnych sprawdzonych, bezpiecznych składników, które sprawiają dzieciom radość i pełne brzuszki. Podkreślają, że jednym z głównych celów marki jest przekazanie innym swojej pasji do budowania więzi z naturą, a także zachęcenie dzieci do częstszego wychodzenia na dwór i eksperymentowania z przyrodą i jedzeniem. Produkcja wyrobów przebiega w sposób całkowicie przyjazny dla środowiska – angażowane są lokalne przedsiębiorstwa, a asortyment przechowywany jest w magazynie posiadającym certyfikat organiczny.

Sklep Bee.pl oferuje szeroką gamę przekąsek Mogli, m.in.:

  • bio ciasteczka w kilku smakach. Wyprodukowane wyłącznie z ekologicznych składników, słodzone agawą, dostępne w kilku zabawnych kształtach z pewnością zapewnią pociechom nie tylko zbilansowany posiłek, ale i mnóstwo zabawy.
  • musy owocowe w przyciągających uwagę, kolorowych tubkach – dzięki temu, że zawierają miks wysokogatunkowych owoców, mogą służyć za atrakcyjny i pożywny smakołyk na spacer albo do szkoły.

Ciekawym rozwiązaniem są także orkiszowe chrupki Mogli. Bez dodatku aromatów i oleju palmowego, pieczone w oleju słonecznikowym są świetnym zamiennikiem zwykłych chrupek ze szkodliwymi dodatkami.

Dzięki wyjątkowemu smakowi i barwnym opakowaniom produkty Mogli sprawdzą się zarówno u młodszych, jak i starszych dzieci w wielu sytuacjach. Poręczne rozmiary sprzyjają zapakowaniu przekąsek na wycieczkę, długą podróż samochodem czy na plac zabaw.

Mogli

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe