Mount Hagen


 

Dobra kawa to dla każdego entuzjasty tego napoju niezbędny produkt w kuchni. Kawy Mount Hagen pochodzą z kontrolowanych według standardów ekologicznych i certyfikowanych zbiorów. Daje im to zdecydowaną przewagę nad zwykłymi kawami – podczas doglądania upraw oraz naturalnych procesów przetwarzania nie są wykorzystywane nawozy sztuczne ani pestycydy. Ziarna kawy ekologicznej są dokładnie selekcjonowane, co odzwierciedla się także we wspaniałym smaku i aromacie. Kawy Mount Hagen oznakowane są również międzynarodowym znakiem Sprawiedliwego Handlu „Fairtrade”.

W ofercie Mount Hagen każdy znajdzie odpowiednią kawę dla siebie. Dostępne są kawy ziarniste, mielone i rozpuszczalne. Warto także zwrócić uwagę na wariant bezkofeinowy, który poszukiwany jest przez wielu klientów. Przyjemną odmianę stanowi subtelna w smaku kawa zbożowa z orkiszu – również bezkofeinowa. Ciekawą opcją jest też kawa cappuccino z dodatkiem cukru trzcinowego. Pasjonatom głębi smaku z pewnością przypadnie do gustu kawa espresso. W zależności od indywidualnych upodobań oraz preferencji smakowych każdy koneser kawy może wybrać idealny produkt spełniający jego wszystkie oczekiwania. Aromatyczna i dobrej jakości kawa zapewni witalność oraz uprzyjemni niejedną chwilę, dbając o znakomity nastrój podczas spotkań z rodziną i znajomymi.

Oferowane kawy Mount Hagen dostępne są w różnych gramaturach. Ładne opakowania stanowią walor estetyczny, a zarazem element charakterystyczny dla marki, wyróżniający kawy Mount Hagen spośród innych produktów.

Kawy Mount Hagen

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe