Natjun


 

Jesteś zapalonym smakoszem herbaty i uwielbiasz odkrywać nowe smaki? A może tworzysz własne herbaciane mieszkanki? Należysz do osób, które ponad herbatę jasno i zdecydowanie wybierają kawę, nie zaważając na jej szkodliwość dla zdrowia? W obu przypadkach znajdujesz się w idealnym miejscu. Miłośnicy herbaty z pewnością docenią nowe smaki, a smakosze kawy być może znajdą dla siebie nieco zdrowszą alternatywę.

Smaki z całego świata

Natjun to marka założona przez Józefa Juniewicza, który wraz z grupą swoich przyjaciół nieustannie podróżuje po świecie w poszukiwaniu nowych smaków i potraw. Jak opowiada założyciel, wyprawy po Polsce, Dalekim Wschodzie czy Europie pozwoliły nie tylko na odkrycie innych, niezwykle ciekawych kultur, ale także nawiązanie wyjątkowych przyjaźni. Konsekwencją tych angażujących wypraw było także wiele inspiracji kulinarnych.

W ofercie Natjun znajdują się produkty takie jak przetwory, soki, sosy czy herbaty. Bee zapewnia szeroki wybór szczególnie herbat i soków – oto niektóre z propozycji: skoncentrowany sok jabłkowy 400%, herbata czerwona Pu-erh Special, czarny bez 105%, herbata zielona Orientalny Czar, herbata czarna Golden Yunnan, herbata Oolong Milk,  herbata Wiosenne Przebudzenie, napar z kwiatów czarnego bzu. 

Małe dzieło sztuki

Pracownicy marki Natjun zwykli pieszczotliwe określać swoje produkty mianem małego dzieła sztuki. Dlaczego? Proces powstania każdego produktu, począwszy od pomysłu, konsultacji, ustalania składu, szaty graficznej i wreszcie produkcji to długotrwałe i drobiazgowe przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko czasu, ale przede wszystkim wytrwałości. Zachęcamy do przyjrzenia się produktom Natjun i spróbowania wyjątkowych herbat i naparów – zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Natjum

-21%
w magazynie
-27%
w magazynie
-24%
w magazynie
-21%
w magazynie
-21%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe