Natur Compagnie

Malownicze Jezioro Bodeńskie znajdujące się na południu Niemiec to serce firmy Natur Compagnie, która wkracza na polski rynek, by zaprezentować współczesnym konsumentom nową ofertę ekologicznej żywności stworzoną z myślą o ludziach żyjących w biegu, lecz pragnących przestrzegać zasad zdrowej i zbilansowanej diety.

Oferta Natur Compagnie to produkty przygotowane w odpowiedzi na pytania i duże zainteresowanie klientów takim asortymentem. Ekologiczne kostki warzywne oraz dania w kubkach doceniane są przez wielu sympatyków certyfikowanej oraz zdrowej żywności.

Marka istnieje już od kilkunastu lat - to właśnie na targach „BioFach 2000” przedstawiono ją międzynarodowemu środowisku po raz pierwszy. W tamtym czasie firma dysponowała dwudziestoma propozycjami ekologicznych produktów, dziś jest ich ponad dziewięćdziesiąt. Oferta jest tak zróżnicowana, że każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Dla osób poszukujących gotowych dań idealnym rozwiązaniem staną się szybkie potrawy w kubkach, zaś dla tych z nas, którzy pragną zamienić drobne przyprawy na ekologiczne, ulepszone wersje odpowiednia będzie seria kostek drobiowych, warzywnych czy ziołowych. Wszystkie oferowane kostki warzywne oparte są na składnikach naturalnych i certyfikowanych, nie zawierają żadnych konserwantów ani syntetycznych barwników. Co ważne – wyróżniają się znakomitym smakiem i aromatem. Zróżnicowana gama wyrobów Natur Compagnie obejmuje poszukiwane przez klientów kostki bulionowe bez zawartości cukrów, warzywne, bez drożdży, a także o obniżonej zawartości soli.

Kontrolowane rolnictwa ekologiczne, z którymi Natur Compagnie pracuje od wielu lat, to podstawowy element filozofii firmy, która skupia się na wysokiej jakości składnikach, braku konserwantów, tłuszczu palmowego (zamiast tego – ekologiczny olej słonecznikowy) i innych szkodliwych substancji oraz przystępnej cenie. Organiczne surowce w połączeniu z egzotycznymi, śródziemnomorskimi i pozostałymi rodzajami przypraw stanowią niezapomnianą mieszankę zdrowego pożywienia i różnorakich smaków. Gotowe produkty również poddawane są regularnym kontrolom – to wszystko w trosce o klientów korzystających z oferty firmy.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe