OnlyBio


 

Only Bio to polski producent ekologicznych kosmetyków do mycia i pielęgnacji. Kosmetyki tej marki są nie tylko bezpieczne dla człowieka i wzbogacone o naturalne substancje czynne. Są także bezpieczne dla środowiska i biodegradowalne, od zawartości po opakowanie. Firma Only Bio wprowadza innowacyjne rozwiązania, przeznaczone dla dorosłych i dzieci.

W ofercie tej firmy znaleźć można kosmetyki dla noworodków, niemowląt i alergików.

Dostępne są produkty dla kobiet i mężczyzn. Dopracowana receptura zapewnia delikatność i pielęgnację. Wykorzystywane są aktywne składniki roślinne o szerokim spektrum działania. W zależności od przeznaczenia, takie produkty zapewniają dokładne oczyszczanie, głębokie nawilżenie, regenerację, łagodzenie i ujędrnienie. Roślinne fitosterole, bogate oleje, witaminy i minerały to wartościowe składniki pielęgnujące. Produkty Only Bio są wolne od szkodliwych wypełniaczy, których zadaniem jest powierzchowne ukrycie problemu.

Kosmetyki tej marki to:

  • hypoalergiczne i biodegradowalne żele pod prysznic, mydła i płyny do kąpieli,
  • balsamy i mleczka dla noworodków, niemowląt oraz dorosłych,
  • kosmetyki pielęgnujące dla alergików,
  • kosmetyki wegańskie, odznaczone certyfikatem Vegan®,
  • kosmetyki ekologiczne ze znakiem Ecocert Cosmos Natural®,
  • produkty z biorafinowaną surfaktyną z rzepaku®.

Biorafinowana surfaktyna z rzepaku posiada właściwości antybakteryjne i myjące, a zarazem jest biodegradowalna. Zgodnie z dewizą firmy, im więcej naturalnych, zdrowych kosmetyków używamy, tym mniej skażone jest środowisko. Korzystanie z tych bogatych i ekologicznych produktów to sama przyjemność.

Only Bio

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe