Orientana


 

Marka Orientana to polski producent, który tworzy kosmetyki na bazie orientalnych składników. Wyciągi z roślin azjatyckich to cenione substancje, o wieloletniej historii zastosowania w kosmetyce. Produkty do pielęgnacji Orientana wytwarzane są we współpracy z doktorem Ajurwedy. Do ich wyrobu wykorzystuje się produkty z firmowych upraw.

Kosmetyki tej marki są certyfikowane odznaczeniami: 100% Nature®, nie są testowane na zwierzętach i zawierają naturalne kompozycje zapachowe. W ich składzie nie znajdziemy oleju palmowego, sztucznych wypełniaczy, parabenów, olejów mineralnych, silikonów i PEG. Działanie preparatów Orientana opiera się nie tylko na długich tradycjach Wschodu, ale także o dokładne badania naukowe. Tak powstają sprawdzone kosmetyki, przeznaczone w szczególności dla kobiet. Jakie produkty są dostępne w ofercie tego producenta? Znaleźć można:

  • kosmetyki dla wegetarian i wegan,
  • organiczne kremy i olejki do twarzy,
  • naturalne balsamy i masła do ciała i dłoni,
  • naturalne peelingi i maseczki,
  • kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów,
  • preparaty myjące i produkty do demakijażu.

Wśród orientalnych składników na uwagę zasługują algi filipińskie, japońskie czereśnie, japońska róża, szafran czy chińska piwonia. To unikatowe rozwiązania, o dużej sile działania i zniewalającym zapachu. Dostępne są także ciekawe rozwiązania pielęgnacyjne, jak naturalny balsam w kostce i jedwabna maseczka. Różnorodna oferta i bogaty dobór substancji umożliwiają wybór idealnego kosmetyku osobom o cerze problematycznej, tłustej, suchej, dojrzałej czy wrażliwej.

Orientana

-23%
w magazynie
-23%
w magazynie
-23%
w magazynie
-10%
w magazynie
-32%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe