Pharmovit


Podchodzisz z rezerwą do suplementów diety, które obiecują niewiarygodne rezultaty? Słusznie, bowiem jedynie wysokiej jakości preparaty są dla nas nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Najlepsze są natomiast te suplementy, które w swoim składzie nie zawierają niczego zbędnego. Wiedzą o tym twórcy polskiej marki Pharmovit, która działa na naszym rynku od 2013 roku.

Czym wyróżniają się suplementy diety Pharmovit?

Pharmovit słynie ze swoich ekstraktów roślinnych, pozyskiwanych wyłącznie z roślin z czystych rejonów, a także z witamin, minerałów, suplementów diety dla osób aktywnych fizycznie i produktów BIO z certyfikatem PL-EKO-04. Ich najważniejszą zaletą jest czysty skład, czyli brak sztucznych wypełniaczy, które organizmowi nie są do niczego potrzebne.

Firma posiada własną linię produkcyjną i może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sama magazynuje surowce i wyroby gotowe, co pozwala jej zagwarantować najwyższą jakość wyrobów od etapu zbiorów poprzez produkcję aż po przechowywanie. Pharmovit to także marka spełniająca najwyższe standardy HACCP i GMP.

W czym pomagają suplementy Pharmovit?

Wśród produktów tej marki znajdziesz coś na:
- odporność,
- pamięć i koncentrację,
- prawidłowy poziom cholesterolu,
- włosy, skórę i paznokcie.

Poza gotowymi mieszankami cennych składników, firma oferuje także wyroby jednoskładnikowe, na przykład selen, żelazo, cynk czy kolagen. Wśród produktów marki Pharmovit dostępne są preparaty dla sportowców, osób dbających o zdrowie, chcących uzupełnić niedobory witamin i minerałów lub usprawnić różne układy swojego organizmu. Suplementy pomagają zadbać także o zdrowy wygląd skóry i włosów.

Jeśli nie możesz uzupełnić niedoborów substancji odżywczych wraz z dietą, nie lubisz smaku ziół lub nie są one dobrze dostępne - preparaty marki Pharmovit stanowią idealne rozwiązanie. Produkt w wygodnej do połknięcia kapsułce, tabletce czy w formie olejku o doskonałym składzie to najprostszy sposób na skuteczną i przyjemną suplementację.

Logo Pharmovit

-13%
w magazynie
-9%
wysyłka w 24 godziny
-20%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe