Probio


 

Jesteś w zgodzie z naturą i kupujesz proekologiczną żywność? Zdrowe odżywianie to dla Ciebie styl życia, a nie tylko chwilowa moda? Szukasz bezglutenowej mąki, by upiec ulubione ciasto z owocami? Zajrzyj do oferty firmy Probio, która posiada czysty ekologicznie asortyment, także dla osób o szczególnych potrzebach dietetycznych.

Czym wyróżnia się firma Probio? Jako jedna z nielicznych nie oddziela procesu uprawy ziaren od wytworzenia z nich finalnego produktu. Traktuje kompleksowo cały cykl produkcji, od momentu zasiania zboża aż do udostępnienia klientom wyrobu, dlatego nie używa w swoich gospodarstwach żadnych środków chemicznych. Posiada trzy ekologiczne młyny, w tym jeden bezglutenowy, co gwarantuje najwyższą jakość artykułów.

W bogatej ofercie Probio znajdziesz:

  • mąki uniwersalne i bezglutenowe, pochodzące między innymi z ziaren sorgo, które nie zawiera glutenu i może być spożywane przez osoby z nietolerancją pokarmową na tę substancję,
  • mieszanki do wypieków, czyli bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą urozmaicić swoje menu własnoręcznie wykonanymi wypiekami. Wśród składników kompozycji znajdziemy: mąkę gryczaną, ryżową, kukurydzianą i z sorgo. Takie bogactwo składników pozwala piec ciasta, ciasteczka i chleby o niepowtarzalnym smaku i bogatych właściwościach zdrowotnych,
  • płatki, np. owsiane, z których w łatwy sposób przygotujesz zdrowe i pożywne śniadanie - wystarczy do nich dodać ulubione owoce, bakalie i jogurt naturalny.

Jeśli tak jak firma Probio cenisz przyrodę i uważasz, że bez owadów i ptaków nasz świat byłby ubogi, trafiłeś w najlepsze z możliwych miejsc. Kupując ekologiczne produkty Probio zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale i o inne żywe istoty naszej planety.

Probio

wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 6,66 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,33 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,50 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 13,29 zł
15,87 * 15,89 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,98 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,59 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,31 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 14,86 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe