Rabbit&Friends

Mięciutkie, pastelowe, niewielkich rozmiarów, urocze urządzenia, które z daleka wyglądają prawie jak malutkie pluszaki, które od razu chce się pogłaskać. To lampki od Rabbit&Friends – polskiej marki, która wywodzi się z rodzinnej firmy Regnum s.c. funkcjonującej na rynku od roku 2000. Historia Rabbit&Friends nie jest skomplikowana – pojawiła się z potrzeby serca, a konkretnie w wyniku macierzyńskich doświadczeń jednej ze współwłaścicielek marki, która jest także mamą.

W ofercie Rabbit&Friends znajdziecie lampki silikonowe, wiatraczki i lampki z pozytywką – wszystkie w uroczych, pastelowych kolorach i charakterystycznym dla polskiej marki designie. Niektóre lampki ładowane są za pomocą portu USB, mniejsze modele dostępne są w wersji na baterie. Wszystkie produkty zostały wykonane z bezpiecznego silikonu, posiadają certyfikaty CE i RoHS, są także zgodne z aktualnymi normami ustalonymi przez Unię Europejską.

Dzięki wykorzystaniu diod LED lampka świeci dłużej, wydajniej i nie nagrzewa się – wszystkie diody zabezpieczono też specjalną kopułką wykonaną ze sztucznego tworzywa. Do każdej lampki dołączony jest dopasowany kabelek z odpowiednią końcówką USB. Lampki od Rabbit&Friends to także produkt wspierający prawidłowy rozwój malucha. Specjalnie opracowany kształt, faktura, a nawet emitowane światło zostały stworzone tak, by wspomagać rozwój zmysłów najmłodszych. Jak zapewniają producenci, w zależności od koloru światła emitowanego z poszczególnych lampek, może ono wpływać na relaks, wyciszenie czy koncentrację uwagi.

Lampki od Rabbit&Friends z pewnością będą świetnym prezentem dla młodych rodziców i znakomicie uzupełnią wyjątkowym designem wystrój dziecięcego pokoju. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami poszczególnych produktów.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe