Segafredo


 

Główną misją firmy Segafredo jest propagowanie picia kawy na całym świecie, z uwzględnieniem historycznych tradycji towarzyszącym smakoszom tego napoju od lat. Pracownicy firmy troszczą się więc o wysoką jakość produktu począwszy od momentu pozyskiwania surowców, a skończywszy na wysyłaniu zapakowanych kaw do najodleglejszych zakątków świata.

Firma powstała w latach 70. XX wieku we Włoszech – od tego czasu dba o smakoszy tradycyjnej kawy, równocześnie troszcząc się o nowych konsumentów poszukujących idealnych smaków i aromatów. Kilkadziesiąt lat zdobytych doświadczeń i niezwykła wrażliwość na zmieniające się na światowych rynkach trendy powodują, że to właśnie Segafredo jest jedną z najchętniej wybieranych marek.

Oprócz produkowania kawy najwyższej jakości, Segafredo realizuje globalną misję ratowania środowiska naturalnego. Firma działa zgodnie z zasadami troski o dobro środowiska naturalnego. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przekazuje do odpowiednich placówek, dodatkowo współpracuje z Electr-System Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. eliminując ryzyko jakie niosą za sobą niebezpieczne odpady.

Wysokiej jakości produkty charakteryzujące się wyjątkowym smakiem i unikalnym aromatem to urozmaicenie każdego dnia. Kawa dla wielu z nas jest niezastąpioną chwilą odpoczynku, przypominającą medytację – uspokaja umysł, rozgrzewa organizm i przygotowuje do dalszej pracy. Propozycje od firmy Segafredo z pewnością spełniają wymagania setek tysięcy konsumentów – czy sprostają także Twoim oczekiwaniom? Przekonaj się sam, zapraszamy do zakupów!

Segafredo

39,99 * 53,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 53,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 62,94 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe