Septona


Septona to grecka firma, która przoduje w branży artykułów higieny osobistej. Produkty Septona są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Szczególną popularnością cieszą się linie Septona kids oraz Septona baby, dostosowane do potrzeb najmłodszych konsumentów.

Septona to wyznacznik wysokiej jakości

Septona może się pochwalić, jako jedyna firma w Grecji, certyfikatem potwierdzającym wysoki poziom jakości produktów, procesów produkcyjnych i urządzeń produkcyjnych. Firma stale się rozwija, aktualnie na terenie Unii Europejskiej funkcjonuje kilka nowoczesnych zakładów produkcyjnych Septona.

Septona kids, czyli artykuły dla dzieci

Septona kids to szeroki wybór produktów higienicznych oraz kosmetycznych, dostosowanych do potrzeb dzieci. Wśród nich znajdziesz zarówno chusteczki nawilżane, jak i papierowe patyczki higieniczne, płatki kosmetyczne, odżywki do włosów, szampony czy też żele pod prysznic. Na szczególną uwagę zasługują artykuły przeznaczone do pielęgnacji skóry dotkniętej atopią. Ich regularne stosowanie pozwala znacznie złagodzić uporczywe objawy atopowego zapalenia skóry, takie jak: swędzenie czy podrażnienia.

Septona baby, czyli artykuły dla niemowląt

W Bee.pl znajdziesz także produkty z linii Septona baby, czyli dedykowane niemowlętom. Dla swojego maluszka możesz kupić szampon do kąpieli, przeznaczony do stosowania już od 1. dnia życia, oliwkę, talk w płynie, krem ochronny przeciw odparzeniom i wiele innych akcesoriów niezbędnych do codziennej higieny i pielęgnacji.

Logo Septona

13,78 * 17,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,20 zł
8,85 * 20,97 zł
6.99*2.95 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,47 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,25 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,72 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,27 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,92 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe