Symbio


 

Firma Symbio zajmuje się skupem, przetwórstwem oraz dystrybucją surowców, które pozyskuje od ekologicznych oraz sprawdzonych gospodarstw, a także ich eksportem. Pomaga również w dystrybucji produktów ekologicznych oraz promuje zdrową żywność. Produkty pozyskiwane od ekologicznych producentów są następnie przerabiane do postaci mrożonej, koncentratu lub przecieru, a następnie rozprowadzane na terenie Europy, a także wysyłane do USA. Istnieje również wielu odbiorców oferty firmy, usytuowanych na terenie Polski.

Producent Symbio tworzy wysokiej jakości soki owocowe, powidła, dżemy, ciasta, makarony i mąki, a także ekologiczne sosy oraz zupy i inne przetwory warzywne. Dba o ekologiczne pochodzenie składników oraz o jak najprostszy skład produktów. Ideą marki jest bazowanie na prostych przepisach, uwzględniających zasady dobrego żywienia. Bliskie są mu również zasady zrównoważonej gospodarki oraz ekologicznego rolnictwa.

Firma na bieżąco przeprowadza kontrolę upraw dostawców, sprawdzając każdy etap produkcyjny od siewu do zbioru i procesu przetwarzania. Surowce i produkty analizowane są pod kątem parametrów fizykochemicznych, mikrobiologicznych i wartości odżywczych. Wszystko po to, by odbiorca otrzymał czysty produkt, zawierający jedynie naturalne składniki. Wszystkich analiz dokonuje się w akredytowanych, zewnętrznych laboratoriach.

Symbio pragnie szerzyć edukację dotyczącą zdrowego żywienia oraz wprowadzać zrównoważoną gospodarkę ekologiczną. Głównym celem firmy jest dostarczenie bezpiecznego, wolnego od konserwantów produktu na stoły klientów.

Symbio


 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe