Terra Etica


 

Terra Etica to francuski producent, specjalizujący się od ponad 30 lat w wysokiej jakości produktach ekologicznych i z oznaczeniem Fair Trade. W jego ofercie znajdują się produkty dla smakoszy takie jak kakao, czekolada w proszku i czekolada.

Ziarna kakaowca, z których wytwarzane są wyroby Terra Etica, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Wszystkie produkty posiadają oznaczenie Fair Trade (sprawiedliwego handlu), co oznacza, że dany produkt został wytworzony z poszanowaniem podstawowych praw człowieka, a pracownicy otrzymali uczciwe wynagrodzenie za swoją pracę. Ponadto Fair Trade oznacza, że nadzór pracowników uwzględnia lokalną kulturę i zwyczaje.

Produkty Terra Etica mogą stanowić wysokiej klasy składniki domowych ciast, deserów, napojów czy smoothie. Najwyższej jakości kakao doda domowym wypiekom głębokiego i intensywnego smaku, nada się zarówno do tradycyjnych ciast, jak i do specjalnych deserów odpowiednich w diecie wegańskiej czy też bezglutenowej. Wyjątkowe wartości odżywcze powodują także, że kakao dodane do koktajlu będzie dobrym pomysłem na wartościowy posiłek w pośpiechu lub dla sportowców.

Dobrej jakości gorzka czekolada świetnie nada się na smaczną przekąskę i doda energii w ciągu dnia czy podczas wycieczki. Zróżnicowana zawartość miazgi kakaowej powoduje, że każdy miłośnik czekolady znajdzie coś dla siebie. Czekolada w proszku to świetny pomysł na ciepły i aromatyczny napój, który uświetni spotkania towarzyskie, rozgrzeje w każdych warunkach i o każdej porze.

Terra Etica

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe