Terrasana


 

Koniec lat 70. XX wieku to początek działalności firmy Terrasana – dystrybutora, producenta i dostawcy produktów ekologicznych cieszących się coraz większą popularnością. Żywnościowe propozycje marki trafiają do sklepów i domów zlokalizowanych w różnych częściach świata – Terrasana posiada w swojej ofercie ponad 18000 produktów organicznych, wśród których znajdziemy zarówno naturalną żywność, jak i kosmetyki powstałe z dbałością o środowisko naturalne.

Decydując się na zakup produktów Terrasana otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości – produkty te są bowiem nieustannie weryfikowane przez grupy specjalnie zatrudnionych specjalistów, a ich właściwości potwierdzone licznymi certyfikatami ekologicznymi. Firma dąży do uzyskania stanu równowagi na wielu poziomach; jednym z nich jest prawidłowa zależność pomiędzy produkowanymi produktami a ich konsumpcją – to przekłada się także na chęć zachowania równowagi pomiędzy naturą a człowiekiem.

To właśnie dlatego Terrasana dużą wagę przywiązuje do wykorzystywania źródeł odnawialnych i wprowadzania do swoich praktyk coraz to nowych, innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko przyczyniają się do poprawienia stanu środowiska naturalnego, ale także znacznie podnoszą jakość oferowanych produktów.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo produkty takie jak mleczko kokosowe, bezglutenowe makarony, kremy, pasty sojowe, syropy i wiele innych. Zapraszamy do wkroczenia w świat organicznych, ekologicznych produktów wytwarzanych z troską o środowisko naturalne!

Terrasana

-17%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe