The Bridge


 

Pomimo niesamowitego postępu technologicznego, rodzinne firmy z tradycyjnymi wartościami to wciąż interesy, które cieszą się stosunkowo dużą popularnością. Jedną z takich firm jest The Bridge – rodzinne tradycje wywodzące się z północnych Włoch pozwoliły na stworzenie wyjątkowej marki, która jako pierwszy włoski producent proponuje organiczne ryżowe napoje. The Bridge powstało w 1944 roku w małej, górskiej wiosce San Pietro Mussolino.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie The Bridge to propozycje wegańskie, nie zawierające glutenu, laktozy ani cholesterolu. Jest to zatem świetna propozycja nie tylko dla wegetarian i wegan, ale także dla osób, które zmagają się z wrażliwymi układami trawiennymi bądź odżywiają się według zasad diety niskoglikemicznej.

W ofercie marki The Bridge można znaleźć produkty takie jak: naturalny napój ryżowy, napój kokosowy, napój migdałowy, napój z orzechów brazylijskich, napój owsiany, krem kokosowy, deser owsiany z wanilią.

Duży wybór produktów to nie jedyne walory producenta The Bridge. Marka podejście pro-ekologiczne prezentuje nie tylko w kwestii gotowych produktów, ale także w kontekście produkcji żywności. Marka korzysta z wody pozyskiwanej ze znajdujących się nieopodal gór – dzięki temu wszystkie napoje znajdujące się w ofercie The Bridge bazują na wodzie najwyższej jakości.  

Szacunek dla tradycyjnych wartości, troska o środowisko naturalne i pasja – połączenie tych trzech czynników często decyduje o wyjątkowości rodzinnych firm, które z czasem stają się jednymi z najbardziej popularnych wyborów na całym świecie. The Bridge podbija serca coraz większej ilości konsumentów, jednak mimo wszystko nie rezygnuje z wysokich standardów. Wybierając produkty The Bridge decydujesz się na artykuły spożywcze najwyższej jakości, charakteryzujące się wyjątkowym smakiem. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się ze wszystkimi propozycjami producenta dostępnymi w naszym sklepie!

The Bridge

-17%
wysyłka w 24 godziny
-17%
wysyłka w 24 godziny
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe