Yummity


Kup produkty Yummity, zgarnij nóż za grosz!

Wraz z marką YUMMITY przygotowaliśmy wyjątkową ofertę!

🐝🎁 Kup produkty marki YUMMITY za minimum 50 zł, a otrzymasz Tefal Comfort Nóż stalowy Szefa Kuchni 20 CM za 1 grosz. Produkt doda się wówczas do Twojego koszyka🐝🎁

UWAGA! Promocja trwa od 30.08.2021 do wyczerpania zapasów.

 

 

Marka Yummity powstała we współpracy dietetyków, którzy dbają o wysoką wartość odżywczą i wyłącznie naturalny dobór składników wraz z szefami kuchni, którzy odpowiedzialni są za doskonały smak produktów. Tworząc produkty marki Yummity za cel postawili sobie połączenie trzech, z pozoru wzajemnie wykluczających się wartości, takich jak: zdrowo, smacznie i szybko. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które chcą się odżywiać posiłkami zdrowymi, pełnowartościowymi ale nie mają czasu spędzać godzin w kuchni i jednocześnie chcą nadal smacznie jeść stworzyli produkty marki Yummity, które są:

  •     100% roślinne, więc odpowiednie dla wegetarian i wegan
  •     Bezglutenowe
  •     Bogate w składniki mineralne, witaminy i błonnik
  •     Mają niski indeks glikemiczny
  •     Zawierają wyłącznie naturalne składniki, czyli czysty skład

 

W ofercie marki Yummity znajduje się 5 kategorii produktów:

  • Szybkie dania - mieszanki bezglutenowych, 100% roślinnych, pełnoziarnistych kasz i strączków takich jak quinoa, amarantus, kasza jaglana, ryż brązowy, soczewica, z przyprawami oraz liofilizowanymi i suszonymi warzywami i owocami. Gotowe w 15 minut.
  • Vergery - bezglutenowa, 100% roślinna alternatywa dla mięsnego burgera. Gotowe w niespełna 20minut. Mieszanka wyłącznie  na bazie pełnowartościowych, naturalnych, certyfikowanych bezglutenowych składników takich jak quinoa, owies, gryka, ciecierzyca, warzywa i przyprawy. 
  • Słodkie wypieki - Muffiny, Brownie i Gofry. Gotowe mieszanki, do samodzielnego wypieku. Wszystkie na bazie wysoce odżywczych, bogatych w błonnik, bezglutenowych mąk takich jak amarantus i quinoa, bez dodatku skrobi, słodzone cukrem kokosowym. Wszystko to gwarantuje, że słodkie wypieki Yummity mają niski indeks glikemiczny (20-40), są źródłem wielu składników mineralnych(magnez, żelazo, wapń), a przy tym są niezwykle smaczne.
  • Słone wypieki - czyli mieszanka do przygotowania bezglutenowego spodu do pizzy. Mieszanka pełnoziarnistych, bezglutenowych mąk na naturalnym zakwasie.
  • Puddingi - gotowe do spożycia, bezglutenowe i 100% roślinne desery, na bazie miąższu kokosa i ryżu, w czterech wersjach smakowych.

Yummity

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe