Yummity

Marka Yummity powstała we współpracy dietetyków, którzy dbają o wysoką wartość odżywczą i wyłącznie naturalny dobór składników wraz z szefami kuchni, którzy odpowiedzialni są za doskonały smak produktów. Tworząc produkty marki Yummity za cel postawili sobie połączenie trzech, z pozoru wzajemnie wykluczających się wartości, takich jak: zdrowo, smacznie i szybko. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które chcą się odżywiać posiłkami zdrowymi, pełnowartościowymi ale nie mają czasu spędzać godzin w kuchni i jednocześnie chcą nadal smacznie jeść stworzyli produkty marki Yummity. Poniżej przedstawiamy przykładowe propozycje z asortymentu Yummity:

  • Szybkie danie bezglutenowe Smak Peru,
  • Gofry bezglutenowe z quinoa i węglem aktywowanym,
  • Pudding ryżowy z solonym karmelem i kokosem bezglutenowy.  

To jednak dopiero początek szerokiego asortymentu producenta, bowiem ten skupia się na produkcji żywności, którą można podzielić na pięć kategorii, mianowicie puddingi, słone wypieki, słodkie wypieki, vergery oraz szybkie dania. To prawdziwa rewolucja dla tych z Was, którzy uważali, że zdrowe odżywianie się i szybkie przygotowywanie posiłków się wyklucza. Otóż nie! Wszystko to dzięki specjalistom z Yummity, którzy we współpracy z dietetykami codziennie śledzą trendy żywieniowe obecne na światowych rynkach i wnikliwie badają oczekiwania współczesnych konsumentów.

Z Yummity zjesz smacznie, szybko i zdrowo. To produkty z tak zwaną czystą etykietą, czyli wyprodukowane tylko i wyłącznie z naturalnych składników – bez dodatkowych zagęszczaczy, barwników czy sztucznych konserwantów. W składzie produktów tej marki nie znajdziesz także skrobi ani glutenu. Są w 100% roślinne, więc odpowiednie dla wegetarian i wegan. To świetna opcja dla wszystkich, których celem jest zdrowe odżywianie się.

Yummity Ciasto brownie bezglutenowe 275 g -15%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe