Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie sekwencyjne

Przedszkolak kocha czytać. Czytanie sekwencyjne to zeszyt ćwiczeń, który przyczynia się do utrwalenia sylab wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać. Ćwiczenia pozwalają na łączenie sylab w wyrazy, a wyrazów w zdania przy zachowaniu określonej sekwencji (tj. dostrzeżenia wzajemnego...
26,91 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,42 zł

Opis

Przedszkolak kocha czytać. Czytanie sekwencyjne to zeszyt ćwiczeń, który przyczynia się do utrwalenia sylab wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać. Ćwiczenia pozwalają na łączenie sylab w wyrazy, a wyrazów w zdania przy zachowaniu określonej sekwencji (tj. dostrzeżenia wzajemnego następstwa liter w sylabie), w konsekwencji zaś ułatwiają płynne czytanie z uwzględnieniem zasad składni, fleksji i prawidłowej artykulacji. Lewopółkulowy, sekwencyjny sposób przetwarzania informacji to odczytywanie sylab. Jest to czytanie abstrakcyjne liniowo uporządkowanych dźwięków mowy. Nauka czytania następuje przez poznawanie znaczeń, a nie rozpoznawanie znaków liter. Strategia ta daje dziecku możliwość przeprowadzenia analizy i syntezy słuchowej słowa (wyrazu).

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie sekwencyjne"?
Za treść podręcznika odpowiada Agnieszka Bala.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie sekwencyjne została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
80 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie sekwencyjne

 • Autor: Agnieszka Bala
 • Wydawnictwo Edukacyjne
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 80
 • Format: 20x27,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363590291
 • Język: polski
 • Podtytuł: czytanie sekwencyjne
 • ISBN: 9788363590291

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>