Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie symultaniczne

Przedszkolak kocha czytać. Czytanie symultaniczne to zeszyt ćwiczeń umożliwiający utrwalenie czytania samogłosek i rzeczowników, a także czasowników wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać. Prawopółkulowy, symultaniczny sposób przetwarzania informacji oznacza w praktyce odczytywanie...
26,91 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,42 zł

Opis

Przedszkolak kocha czytać. Czytanie symultaniczne to zeszyt ćwiczeń umożliwiający utrwalenie czytania samogłosek i rzeczowników, a także czasowników wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać. Prawopółkulowy, symultaniczny sposób przetwarzania informacji oznacza w praktyce odczytywanie samogłosek i rzeczowników konkretnych w mianowniku. Ten sposób czytania polega na całościowym (globalnym) ujmowaniu obrazu graficznego. Uwzględnia również uczenie czytania przez poznawanie znaczeń. Czytanie symultaniczne stanowi etap przygotowawaczy do nauki czytania, który ma na celu stymulowanie myślenia symbolicznego i rozumowania przez analogię.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie symultaniczne"?
Agnieszka Bala to autor tej książki.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie symultaniczne została opracowana przez Wydawnictwo Edukacyjne.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 56 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Przedszkolak kocha czytać. Zeszyt ćwiczeń. Czytanie symultaniczne

 • Autor: Agnieszka Bala
 • Wydawnictwo Edukacyjne
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 56
 • Format: 20x27,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363590284
 • Język: polski
 • Podtytuł: czytanie symultaniczne
 • ISBN: 9788363590284

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>