Puls życia NEON. Szkoła podstawa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń „Puls życia” do biologii dla klasy 7 to publikacja skutecznie kształcąca kluczowe umiejętności biologiczne. Rozbudza zainteresowanie biologią dzięki elementowi Korzystam z informacji łączącemu ciekawe treści z zadaniami sprawdzającymi najważniejsze umiejętności. Umożliwia...
27,46 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Puls życia” do biologii dla klasy 7 to publikacja skutecznie kształcąca kluczowe umiejętności biologiczne.

  • Rozbudza zainteresowanie biologią dzięki elementowi Korzystam
  • z informacji łączącemu ciekawe treści z zadaniami sprawdzającymi najważniejsze umiejętności.
  • Umożliwia uporządkowanie wiedzy dzięki elementowi Zapamiętaj!
  • Bogata baza ponad 300 zadań interaktywnych w NEONbooku Zeszytu ćwiczeń z możliwością natychmiastowej weryfikacji odpowiedzi sprawia, że nauczanie biologii jest atrakcyjne i efektywne.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Puls życia NEON. Szkoła podstawa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń"?
Autorami tytułu są Barbara Januszewska-Hasiec, Jolanta Holeczek.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka "Puls życia NEON. Szkoła podstawa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń" została opracowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika?
844/3/2020/z1 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Puls życia NEON. Szkoła podstawa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez pracowników Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Kilka słów o wydawcy tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na nowoczesnych metodach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy edukatorów i placówek oświatowych na terenie Polski.

Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Puls życia NEON. Szkoła podstawa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>