Wczoraj i dziś 7 NEON. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 7 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia na lekcji i w domu. Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry...
27,46 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 7 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia na lekcji i w domu.

  • Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek.
  • Wzbudza zainteresowanie przedmiotem poprzez zadania do Tajemnic sprzed wieków.
  • Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi ćwiczeniami i samouczkami dzięki kodom QR zamieszczonym w publikacji.
  • Bogata baza ponad 200 zadań interaktywnych w NEONbooku zeszytu ćwiczeń z możliwością natychmiastowej weryfikacji odpowiedzi sprawia, że nauczanie jest atrakcyjne i efektywne.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Wczoraj i dziś 7 NEON. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Krzysztof Jurek, Lidia Leszczyńska, Iwona Janicka, Katarzyna Panimasz są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Wczoraj i dziś 7 NEON. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy siódmej szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


O wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,wyróżniające się dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Kładąc nacisk na innowacyjne metody pracy z uczniami, zdobyło zaufaniedużej liczby nauczycieli i placówek na terenie całego kraju.

Ile stron zawiera ta pozycja?
104: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Wczoraj i dziś 7 NEON. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>