Planeta Nowa NEON. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowość! Edycja 2023–2025 Zawiera najbardziej aktualne dane statystyczne przedstawione na mapach, wykresach i w tabelach, a także informacje dotyczące wydarzeń, które w ostatnim czasie wpłynęły na sytuację demograficzną i gospodarczą Polski, takich jak pandemia COVID-19 czy wojna w Ukrainie. Ułatwia...
45,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,34 zł

Opis

Nowość! Edycja 2023–2025

  • Zawiera najbardziej aktualne dane statystyczne przedstawione na mapach, wykresach i w tabelach, a także informacje dotyczące wydarzeń, które w ostatnim czasie wpłynęły na sytuację demograficzną i gospodarczą Polski, takich jak pandemia COVID-19 czy wojna w Ukrainie.
  • Ułatwia zrozumienie treści dotyczących geografii fizycznej Polski dzięki elementowi Aby lepiej zrozumieć zawierającemu podstawowe treści z geografii fizycznej ogólnej.
  • Umożliwia przypomnienie i rozwinięcie najważniejszych umiejętności z klas 5 i 6 dotyczących pracy z mapą dzięki materiałowi dodatkowemu Praca z mapą na lekcjach geografii zamieszczonemu na początku podręcznika.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności pracy z mapą dzięki dużym i czytelnym mapom ogólnogeograficznym Europy i Polski zamieszczonym na wklejce na końcu podręcznika.
  • Rozbudza pasję poznawania świata poprzez atrakcyjne strony Oczami podróżnika zawierające ciekawostki oraz wspaniałe fotografie z różnych zakątków Polski.
  • Pozwala osiągnąć efekt synergii w nauce geografii dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbokiem Podręcznika, który zawiera ponad 230 zasobów cyfrowych umożliwiających zrozumienie i zapamiętanie zagadnień geograficznych, a także przećwiczenie kluczowych umiejętności przedmiotowych.

FAQ

Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Planeta Nowa NEON. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Autorami książki są Mariusz Szubert, Tomasz Rachwał.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Planeta Nowa NEON. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zgodności MEN ma ten podręcznik?
906/3/2023/z1 jest numerem dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
  • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych wydawnictw. Skupiając się na innowacyjnyh sposobach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zyskało zaufaniedużej liczby nauczycieli i szkół na terenie całej Polski.

Ile stron zawiera ta pozycja?
224: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Planeta Nowa NEON. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>