Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej

Podręcznik do religii dla klasy VII szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy czynią dobro" zgodny z programem nauczania nr AZ-2-02/10 z dn. 11.05.2020. Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamię­...
17,99 * 22,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,55 zł

Opis

Podręcznik do religii dla klasy VII szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy czynią dobro" zgodny z programem nauczania nr AZ-2-02/10 z dn. 11.05.2020.

Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamię­ taj, Zadanie. Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Hasła zebrane na końcu każdego rozdziału służą uwypukleniu proponowanych wartości i postaw. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.

FAQ

Sprawdź pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej"?
ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Jedność.

 
Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika to AZ-23-01/20-KI-10/22. Informuje ON o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu wydania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.

 
Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu obszarowi nauki, jakim jest religia.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii "SZCZĘŚLIWI, KTÓRZY...".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej to książka złożona z 208 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Podręcznik do religii. Klasa 7 szkoły podstawowej

 • Tytuł: Podręcznik do religii dla kl. 7 szkoły podstawowej pt. "Szczęśliwi, którzy czynią dobro"
 • MEN: AZ-23-01/20-KI-10/22
 • Wydawnictwo Jedność
 • Seria Szczęśliwi, Którzy...
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 208
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381447027
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381447027

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>