Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Szkoła podstawowa

Punkt 5 to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych, przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji. Umiejętność rozumienia ze słuchu oraz poprawnej...
35,97 * 38,68 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,74 zł

Opis

Punkt 5 to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych, przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji. Umiejętność rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy jest kształcona dzięki nagraniom, rymowankom i piosenkom, a dialogi na CD oraz w podręczniku odpowiadają realnym sytuacjom komunikacyjnym i zostały zrealizowane przez rodzimych użytkowników języka niemieckiego.

Najważniejsze zalety podręcznika Punkt 5  to:

 • zabawne ilustracje, piosenki, kolędy, rymowanki i zabawy językowe, które motywują dzieci do nauki;
 • kolorowe, urozmaicone ćwiczenia, utrwalające nowe umiejętności;
 • przystępne, poprzedzone wieloma przykładami wprowadzanie zagadnień gramatycznych;
 • dodatkowe ćwiczenia wyrównawcze;
 • ciekawe informacje związane z kulturą i zwyczajami krajów niemieckojęzycznych.

CD audio dołączone do podręcznika zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.

Podręcznik Punkt. Klasa 5 został przystosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w szkołach podstawowych od września 2015 r.

Podręcznik Punkt. Klasa 5 jest również dostępny w wersji elektronicznej.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Szkoła podstawowa" została wydana przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnego plecaka.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Podręcznik Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Szkoła podstawowa wydano w 2018 roku. Podręcznik "Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Szkoła podstawowa" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Informacje o wydającym ten podręcznik szkolny:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy tytułów z łącznym nakładem przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych publikacji w kraju. Specjalizuje się w publikacji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Szkoła podstawowa

 • Autor: Anna Potapowicz
 • MEN: 304/2/2010/2015
 • Wydawnictwo WSiP
 • Seria Punkt
 • Rok wydania: 2018
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 104
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302155673
 • Język: niemiecki, polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • Nr wydania: 3
 • ISBN: 9788302155673

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>