Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa

W Zeszycie ćwiczeń Punkt 5 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów drugiej części podręcznika Punkt. Rozmaite, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie. Wiele ćwiczeń ma formę rysunków i...
15,99 * 16,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

W Zeszycie ćwiczeń Punkt 5 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów drugiej części podręcznika Punkt 5. Rozmaite, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie.

Wiele ćwiczeń ma formę rysunków i ciekawych historyjek. Ćwiczenia gwarantują systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. 

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa została opublikowana przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Informacje o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najstarszych wydawnictw w naszym kraju, które rozpoczęło działalność w 1945 r. Od wydania pierwszego podręcznika, opublikowano ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie ponad 2 000 000 000 sztuk. Obecnie WSiP specjalizuje się w tworzeniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem wybitnych metodyków, naukowców i ekspertów. Poza tradycyjnymi wydaniami ma w ofercie również serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

Kiedy wydano "Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa"?
Rok wydania Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa to 2018. Podręcznik "Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Szkoła podstawowa

 • Autor: Anna Potapowicz
 • Wydawnictwo WSiP
 • Seria Punkt
 • Rok wydania: 2018
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 52
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302155697
 • Język: polski, niemiecki
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • ISBN: 9788302155697

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>